Lepší pozdě nežli později (2003)

Příjemná romantická komedie,s výbornými vtipnými dialogy a skvělým hereckým obsazením. Film mě naporpvé oslovil a jednou za čas si ho pustit je v mém případě dobrý nápad. Jak už tady jiní uživatelé psali,první polovina byla lepší než druhá a konec se mi taky moc nelíbil,ale celkový dojem mi to nepokazilo.

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Nejsem Bieberova fanynka,ale ani jeho odpůrce.Na dokument jsem se podívala ze zvědavosti a byl docela dobře natočený. Dokument jako každý jiný.Dávat odpad za to,že nesnášíte Biebera je už docela trapné.

The Song of Lunch (2010) (TV film)

Zajímavý film, se skvělými herci. A pokud máte rádi hlas Alana Rickmana přijdete si na své. Podařeně zfilmovaná báseň.

Počátek (2010)

Hans Zimmer coby jako hudební skladatel nepřekonatelný. Nečekala jsem,že Počátek bude až tak působivý,jaký byl. Herecké výkony jsou skvělé,hlavně Leonardo DiCaprio se mi líbil,způsob podání filmu byl perfektní.

Closet Land (1991)

Nevěděla jsem,co si myslet o filmu,kde hrají jen dva herci,když je ale jeden z těch herců Alan Rickman,musela jsem to vidět. Film mě dost překvapil,vůbec to nebyla nuda a co víc...herecké výkony byly opravdu skvostné. Alan byl nepřekonatelný,Madeleine Stowe mi přišla o něco slabší,ale jen o trošku. Hráli oba dva skvěle,jejich výkony byly určitě na Oscara. A zbývá jediná otázka? Co všechno by musel Alan ve filmu předvést,aby ho dostal?

The Boy in the Bubble (2011)

Pěkná pohádka,skoro až škoda,že nebyla delší. Hlas Alana by se dal poslouchat pořád.

Trosečník (2000)

Docela realisticky natočený snímek o trosečníkovi,co si musí poradit se samotou,s nepřízní počasí a s jediným,s kým se může povídat je míč. Nenudila jsem se,na film se příjemně koukalo a přitom se tam ani moc akce nedělo,což bych u takového filmu čekala. Skvělé hudba jako bonus :)

Neobvyklé dobrodružství (1995)

Námět se jevil velmi zajímavě,děj byl už slabší,pokud zrovna nepřišel na scénu Alan Rickman nebo Hugh Grant. Konec mě osobně nejvíc překvapil a asi se mi jeho filmové zpracování líbilo nejvíc. Zmiňovaný Alan Rickman dokážu v člověku vyvolat silné emoce a asi proto ho mám jako herce ráda. To filmu obecně jednu hvězdičku přidává.

Noc v muzeu (2006)

Čekala jsem něco lepšího. Něco co mě zaujme a pobaví. Ovšem tohle ,i když to bylo koukatelné,tak mě to nechytlo jak jsem čekala. Lehce podprůměrná komedie,nic zvláštního. Film si zajisté najde své fanoušky,ale mě si nezískal.