Stopař (1986)

Výbornej Rutger Hauer v roli ujetého psychomaniaka, který spouští hru na kočku a myš, aneb noční můru mladíka Jima. Po tomhle zhlédnutí vás přejde chuť zastavovat i sousedce, co má výstřih až ke kolenům, táhne se s velkým nákupem a bydlí na kopci. Doporučuji a dávám 100%

Země kůlů (2010)

Přirovnal bych to k The Walking Dead jedině, že s krvežíznivými upíry. Mistr byl takovej Rick Grimes a Martin jeho syn Jack. Hodně se mi líbilo zpustošené okolí, styl přežívání a jediné, co bych tomu vytkl je souboj s hlavním záporákem byl krátký a jednoznačný škoda, ale i přesto jsem nadmíru spokojený. Dávám 90%

Brimstone (2016)

Velká pochvala pro Guye Pearceho zahrál tady, jak vyvrženec z pekla spíše, jak démon, který se řídí svými pravidly a když mu někdo odporuje a nehraje jeho hru, tak ho náležitě potrestá a do toho je ještě pořádně perverzní a slizký. Na Dakotu Fanning jsem si vzpomněl jako holčičku z Muže v ohni, ale taky zahrála obstojně ve všech etapách. Doporučuji a dávám 100%

Veronika (2017)

Vero, Vero, Vero musíš chránit své sourozence, kteří byli dost stateční a hlavně Antonita vcelku roztomilá a vtipná. Proudila tam výborná atmosféra spolu s hodně znepokojivou zvláštní a úchylně pasující hudbou. Španělé se zase vytáhli. Dávám 90%

Bílý sob (1952)

Především je tu nádherná finská zasněžená krajina spolu s kouzelnými sobíky, kteří se jen tak ve filmech nevidí a do toho pasující znepokojující hudba. Co se týče Mirjami napůl člověk a napůl upírka, která se přeměňuje do sobí podoby. Pro mě né, tak výrazná, ale měla v sobě takovou jiskru, která mě k ní poutala a těšil jsem se vždy když bude na obrazovce. Dávám 90%

Shutter (2004)

Odjed od zaviněné autonehody je pořádné zvěrsto za to by se mělo hned zavírat a odkopnout svoji přítelkyni prakticky kvůli ničemu a tím ji uhnat k sebevraždě je taky prasárna. Luxusní záležitost, která jako duchařský horor nic nepostrádala. Po celou dobu jsem měl hůsí kůži, byl jsem napjatý, jak struna s lekačkama tady nešetřily vše fungovalo, jak má a závěrečné rozuzlení bylo špičkové. Já mohu jen doporučit a dávám 100%.

Živí mrtví - Jak to musí být (2017) (epizoda)

Velká natahovačka s časem a teď dva měsíce čekat na další díl ještě když to takhle skončí, achjo.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Do staré videoherní konzole se vcucne čtveřice školáků a objeví se ve světě Jumanji jako dospěli, kteří mají jediný úkol a to zachránit celé Jumanji od zlé kletby. Musím říct, že jsem se bavil celou dobu. Byla to neskutečná prdel. Hlavně tam padala jedna hláška za druhou a fungovaly dokonale. Viděl jsem to v originále s českými titulky, večer v českém dabingu a dokonce se mi to v dabingu líbilo ještě více, což mě překvapilo. Bylo to doslovně přeloženě a to byla prima, jsem spokojený a kdo se chce pořádně pobavit, tak ať si na to zajde do kina. Dávám 90%

Dorothy Mills (2008)

Míla Dorothy, hodně přesvědčivě jsi svoje postavení zahrála. Byla jsi hodně uvěřitelná ve všech osobnostech jako tvoje namaskování a teď už vím, že až budu mít jednou dítě a bude to holčička, tak jméno Dorothy po našem Dorota určitě vyškrtnu ze seznamu. Dávám 90%

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Výborná hororová, komedie a navíc hrozná prdel při nahánění lidských mozků. Dávám 100%