Vlk ze Snow Hollow (2020)

Proč mi ten film přišel jako že si z toho hlavní postavy dělají celou dobu prdel? Chování hlavního policisty působilo až moc komicky a nepřirozeně. A dvoumetrový chlap v převlečení za vlkodlaka... Možná by bylo lepší, kdyby to opravdu byl vlkodlak, protože ve spojením s veškerou nesmyslností a vtipným zpracováním by to možná vyšlo lépe. 35%

Spree (2020)

Už jsem si chtěl myslet, že to je natočené podle skutečné události (nu což, lidi jsou na to v dnešní době mrdlí dost). Bohužel to byl jen fan made, což snižuje kvalitu, protože to jinak stálo v celku za hovno. Nebýt pár rozsekaných hlav, tak by to vlastně byla velká nuda. Ale k zamyšlení vede určitě to, jestli nejsou lidi v dnešní době vážně až moc posedlí sledovaností, tohle by byl ukázkový příklad sociopata, který je na pozornosti závislí. 50%

Jipuragirado jabgo sipeun jibseungdeul (2020)

Kdo chce víc, tak nemívá nic. Desítky mrtvol, kvůli jedné tašce peněz, každý se snažil ožebračit jiného a nakonec to dopadlo tak, že všichni umřeli a prachy skončily u random uklízečky :D No, hlubší pointu film bohužel nemá. 55%

Vrátná (2020)

Kdo jiný dokáže zahrát roli šíleného francouzského znalce umění, než právě Reno? No asi nikdo, ale i tak jeho role bylo vcelku zbytečná a mohl to vlastně zahrát kdokoliv. K filmu jsem byl podle hodnoceních dost skeptický, ale ve výsledku se z toho vyvinul dobrý akční film, který nenudil, i když to bylo schopnostmi Ali v celku přehnané (tož který akční film ale schopnostmi hlavního hrdiny vlastně přehnaný není?). 55%

Malasaña 32 (2020)

Pak že Španělé neumí natočit horor, který umí být scary. Taková španělská verze Insidious, jen s "okořeněním" o 59. pohlaví genderových studií... :D Ale chápu, na trendy dnešní doby se nesmí zapomínat, tak místo staré démonické babičky tu je stará mužatka... xD Občas si říkám, čeho se ještě v nových filmech nedočkám. 7mi členná rodina také nebyla zrovna malá, ale ten strašidelný dojem v centru Madridu to nekazilo. 60%

Daman akeseo guhasoseo (2020)

V celku solidní akčňák o obchodu s bílým masem. Na druhou stranu to je až tak moc nerealistický, už jen kvůli tomu, které strany se tam nachází. Nájemní zabijáci, uplacená policie, šílený mafiánský řezník, unesená holka, mrtvá matka, TS chlap... No jsem si říkal, jestli si někdo nehrál až moc. Nakonec to ale nebylo tak bad. 65%

Párty Hárd (2019)

To je prostě neskutečná sračka :D Kdybych to měl hodnotit jako kvalitou filmu, tak to jsme na odpadu, ale když to vezmu z tý divně komediální úrovně, tak je to prdel jak svině a fakt nechutná podívaná, kterou by měl vidět každý, kdo nemá slabší žaludek. 35%

Zdravotník (2020)

Zlodějíček v roli záchranáře, kterému po nehodě a ochrnutí dočista hrábne a když ho opustí přítelkyně, tak mu hrábne ještě víc a stává se z něj nelítostnej násilník a zabiják. Námět nudný a zpracování ještě nudnější. Vlastně se tam za 95 min nestalo skoro vůbec nic, u čeho bych nějak zatajil dech. 35%

What We Found (2020)

Za mě lepší, než se to podle hodnocení zdálo. Sice parta malých děcek, ale působilo to vcelku věrohodně a vážně. Žádné takové ty sračky, že pak film vypadá jako totální odpad. Pár zvratů na konci během přestřelky, ale žádná nelogická hovna jak to bývá zvykem. I když jsem si přál, aby holka byla jen někde zavřená, tak holt život je zkrátka takový a ne všichni přežijí. 55%

Upíři v Bronxu (2020)

Taková obyčejná pohádka pro děti, která působila vcelku i seriózně a lehce strašidelně do doby, než jsem viděl jak upírka která je schopna pohybovat se fakt rychle letí jako superman ve slowmotionu a další kktiny. Líp to natočit, tak bych i za tuhle pohádku dal 60%, ale za tohle odfláknuté dokončení nemohu. 45%