Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Simon West se snaží spojit to nejlepší ze všech akčních filmů druhé poloviny minulého století a perfektně se mu to daří. Skvělé využívá herce, většinou minulých generací a někdy je i nechává, aby parodovali sami sebe. Dále skvělá hudba, jenž se dneska už skoro nevidí.Abych to shrnul. Je to skvělý nostalgický film, které perfektně vystihuje akční éru již výše zmíněného období.

Den nezávislosti (1996)

Je to ukázka typického amerického scifi s útoky vetřelců na zemi. Film oplývá skvělými vizuálními triky. Je plný amerických klišé a patriotismu. Když se to všechno sečte, tak je to perfektní popcornová zábava na zimní večer.

Ulice (2005) (seriál)

Pokud vás láká neustále se střídající vztahy, nevěry a další nesmyslené zápletky, tak máte zabitou hodinu denně. Ale nic kromě té „zabité“ hodiny od tohoto nekonečného seriálu nečekejte.

Forrest Gump (1994)

Film s bezkonkurenčním scénářem ve kterém si každý najde to svoje. Navíc doprovázen skvělou hudbou a všechno to podtrhuje téměř nadlidský výkon Toma Hankse. Kdo neviděl tento film, tak ještě nepoznal vrchol filmového průmyslu.

Já, legenda (2007)

V tomto filmu podal Will Smith jeden z nejlepších výkonů své herecké kariéry. Film je skvělou kombinací hororu, dramatu, napětí a akce. Celý film vykreslovala děsivá atmosféra liduprázdného New Yorku se zmutovanými lidmi. Až na mírně patetický konec je to skvělý postapokalyptický film, jenž určitě stojí za shlédnutí.