Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Nikdy bych nedovolil svojím dětem, které mimochodem nemám, aby se dívaly na tento vypatlátor....

Urychlovač zkázy (2009) (TV film)

o maličko lepší než podobné filmy v této "C" kategorii, věda sice v tomto filmu nehrála velkou roli (viděl jsem to sice anglicky, ale i tak odborné výrazy zněly poněkud "divně", smrtelné dávky radiace nestály hlavní hrdiny ani pár vlasů na hlavě) a scénář taky nic moc, Herecké výkony ani nemá cenu zminovat(Nějaké pornoherečky v roli TOP vědkyň)a efekty na tento na tento nizkorozpočtový film ujdou..Zato závěr mě překvapil a je celkem pecka na tento film. Kdo má v neděli po náročném týdnu stejně vygumovanou hlavu jak já a nebude od toho moc čekat, tak si myslím, že se to dá vydržet do konce.

Deadgirl (2008)

Scénář mě velice zklamal, čekal jsem zombie horor. Nicméně se ve filmu neustále střídaly scény ze znásilnění a nějaké moralistické řeči kolem( ty jsem přepínal, neboť jsem čekal až se začnu bát a uvídím nějaký pořádný masakr). A když jsem se konečně dočkal, tak to trvalo asi 5 minut a pak titulky, což mě trošku zaskočilo a proto tak nízké hodnocení.

Pontypool (2008)

Film mě nenabízí nic zajímavého jenom kromě jeho nápadu. Ale zase mě dal za pravdu, že angličtina nese*e jenom mě :D

Příprava na soudný den (2011) (pořad)

Je to furt dokola, nashromáždit co nejvíc zásob a zbraní. Občas jsou tam dobré rady, ale čekal jsem trochu víc.

Avgust. Vosmogo (2012)

Když to budu brát čistě s filmového hlediska. Tak se tento válečný film velice povedl, sice nabíral tempo pomalu, ale stojí si nato počkat. A ta scifi část se mě zdála zbytečná.70%

Světová invaze (2011)

Jedna z dalších tupých propagandistických kravin, ale skvěle jsem se bavil.

Mučedníci (2008)

Nevím proč nám autor chtěl říct, že musíme v životě trpět, aby jsme po smrti "něčeho dosáhly". Každopádně první třetina filmu byla skvělá chvílemi sem ani nedutal, zcela nepředvídatelný scénář a skvěle spojení krváku a hororu, což se jen tak nevidí.Druhá třetina poněkud slabší a závěr se mi zdál až příliš fylozofický, kdyby si film udržel atmosféru s první třetiny, tak neváhám zvednout hodnocení.