Legenda o Tarzanovi (2016)

Ještě že jsem nebyl na dabingu a musel jsem si číst titulky,dost možná bych oslepl z těch efektů...cením tarzana...zbije půl tunovou gorilu, mazlí se s tigrama a jeho nejlepší kámoš je slon...k tomu všemu umí mluvit krokodýlštinou a vábit je na prcání....Ta jeho panička(dámský tarzan) je klasicky na okrasu, na toho nesympatickýho islandana nebo co to je za severskou verbeš se nedá dívat...Waltz kvalitní, k Jacksonovi mi prostě nesedí střílení negrů

Nezlomný (2014)

Mě připadá že už se dnes neumí točit filmy. Je to hrozně plastický a o Ledu Zeppelinovi ani nemluvě. 47 dní na moři- účes jak od Matela, ani trošku vousků a o délce týhle pasáže ani nemluvě. Ten hnusnej japončík to ale zachranujě, toho jen potkat někde na ulici tak mu běžim jednu lýpnout na zátylek ( no dobrá, otevřel bych si na něj hubu a kámoši by mě hned zachránili- HERO) Příběh zajímavý jen by to chtělo trošku více šťávy a jelikož se jedná o film válečný tak nemůžu jít s hodnocením pod 4

Ouija (2014)

Tohle bych natočil doma v pokojíčku po krutý rumový kalbě...

Podfukáři (2013)

Mě mrzí to že nebyli vysvětlený ty hlavní triky, nebo sem kokotko že jsem to nepochopil? Těžko říct... Moc světelný, moc úmělý, ta zrzavá coura mi lezla pěkně na nervy a Jesse Eisenberg měl asi po roli v The Social Network seknout s herectvím --))

Donnie Darko (2001)

Voleeeee! co to kurva bylo ! nevím co k tomu nějak říct... nějak mi to pořád vrtá hlavou, přemýšlel jsem nad komentářem který bych k tomu napsal ale nic mě nenapadá.. No asi takhle, čekal sem od toho úplně něco jiného

Vejška (2014)

Jak mi to vždycky dokáže hnout žlučí když se ve filmu ocitá nějaká pelešnice...Oproti gyplu to trošku zvážnělo, docela(snad)dobré zakončení postav

Bez dcerky neodejdu (1991)

Nad některými komentáři mi rozum stojí, hodnotit film kvůli náboženství. ? I kdyby, tak sem tam rozhodně nepocítil nějakou averzi vůči islámu nebo muslimům, film popisuje příběh americké ženy, která to vidí svýma očima, ukazuje svůj subjektivní pohled, svůj subjektivní názor, svůj příběh... tohle není dokument, to je film z příběhem, dávat odpad ne kvůli kvalitě ale kvůli "hanobení islámu" to je tragédie....jdu zodpadovat Batmana protože tam poškodili Jokera...chudák

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Film díky kterému jsem měl doslova šok. Nikdy mě takhle žádná scéna nezaskočila, jako ta kdy Andy.............film o přátelství...i lásce mezi vězni a dozorci a hlavně mezi vězni a sestřičkami

Vlk z Wall Street (2013)

Nevěděl jsem jestli se mám smát, brečet, jít zvracet nebo jen tupě zírat a představovat si co bych asi tak dělal já, kdybych byl Jordan Belfort.... Vždy jsem si říkal, že kdybych byl bohatej tak sem ta největší svině a to největší zvíře na světe...Belfort by mě se svojí partičkou o 100% předehnal. V některých chvilich to přesahovalo hranice lidskosti, totální zvěřinec, párty na který bych ani já nepřišel....Nechutarná...výsledek toho co dokáže člověk udělat s kvanty peněz