Hugo a jeho velký objev (2011)

Ako by som len ohodnotila tento film? Nejako ma totiž neohúril. Je to "rozprávka", ktorej chýba k dokonalosti tzv. "drive". A 2 hodiny filmu by som skrátila o tie "pasáže zasväcovania" do kinematografie, lebo ma to skutočne nezaujíma.

Kandidát (2013)

Výborne! Pre mňa plných 5* ! KONEČNE jeden z mála slovenských filmov čo ma skutočne oslovil (príbehom), prekvapil (herci nehrali umelo ako poväčšinu môžme vidieť a počuť v slov.filmoch), pobavil (nenásilnými, vcelku stráviteľnými vtipnými scénkami), nenudil (lebo to malo grády) ... proste film, čo stál zato! Od začiatku až do konca :-) a samozrejme aj po konci, záverečnou hudbou, ma to posadilo znova na zadok a vychutnala som si to až do poslednej sekundy! http://www.youtube.com/watch?v=fox6k94zJKU

La brea (2021) (seriál)

Tak ako ma hneď zaujala upútavka, tak ma zaujal seriál celý ako je. Fajná chuťovečka. Sem tam slabšie scénky, nad ktorými keď sa človek nepozastaví a nechá sa vcucnúť do deja, tak si určite vychutná seriál dosýta.

La brea - Stampede (2023) (epizoda)

Seriál ma baví, veľmi. Ale štve ma to ich oblečenie, nonstop čisté bez ohľadu na to či ťažia v špinavej jaskyni, či sa spotia, alebo vyvalajú po zemi.. stále krásne čisté oblečenie! Už len pre efekt mohli zapracovať aj na detailoch....

Lásky čas (2013)

Ach nieee... úžasné percentuálne hodnotenie, vcelku zaujímavý trailer, lenže film? Film nebol až tak skvelý. ŠKODA! Vliekol sa od začiatku až do konca, miestami sa začnete nudiť, vtipné i emotívne scénky Vás "pohltia" len tak povrchovo.. nuž, myslela som, že to bude oveľa lepšie!

Ledové království (2013)

Vďaka traileru som sa na animák tešila viac než tie malé decká v kine. Lenže nebyť snehuliaka Olafa a soba Svena, tak by ma na tom nezaujalo absolútne nič, pretože to bolo suché, slabé, neohurujúce, maximálne nudné... a "najlepšie" na tom bolo, že scénka ktorou ma zaujal trailer, tak tá tam ani nebola?! ....sklamanie z každého uhla pohľadu!