LokalFilmis (2015)

To snáď nie...a toto čo bolo? Animovaný film o Rytm(a)usovi? ...ach, a ako to dobre začalo. Ešte aj tá vždy vtipná rybička pohorela na plnej čiare! Za snahu, za dobrý začiatok a za pár dobrých hlášok - 2*

Lost Highway (1997) odpad!

Chápem, že tento film chápať nemám.. ale keby sa to aspoň dalo nazvať filmom, tak mu dám jednu * . Keby tam bola aspoň jedna mini-pointa, dám druhú * a kebyže to netrvá tak dlho, dám aj tretiu a nazvala by som to priemerným filmom. Lenže toto bola jedna nepochopiteľná nezmyselná zlepenina zdĺhavých nudných scén s (ne)hercami, ktorých rola tam nemala ani svoj význam. Myslela som podľa komentárov, že sťahujem skvelý film, no zistila som, že i v najspodnejšej časti popelnice nájdem oveľa krajšie odpady, ktoré keď pozliepam tak vznikne lepší film, než bolo toto "utrpenie"!!

Machři 2 (2013)

Ale áno, bavilo ma to, zasmiala som sa, ..no viem sa smiať aj lepšie a aj chutnejšie...

Malá Miss Sunshine (2006)

Film sa mi nepáčil...a malej Olive mi prišlo akurát tak ľúto! Vychovaná v slepej nádeji, že aj ona raz môže byť miss? Mne to vôbec vtipné neprišlo!

Mezi nebem a zemí (2006)

Zaujímavý príbeh, vcelku dobré myšlienky ...ale na riť ma to neposadilo. 3*

Mistři hip hopu (2011)

Zbožňujem hudbu i tanec, fascinuje ma parkour. A tu som si veru prišla na svoje, hoci film k dokonalosti má ďaleko.

Můj otec je šílenec (2012)

Úžasný film, kde momentálne hodnotenie nezodpovedá skutočnosti ! Tak fascinujúco sprostá, senzačne absurdná komédia...u mňa jednoznačne za 5* ! Úprimne som sa bavila od začiatku až do konca :-)

Muž se dvěma mozky (1983)

Zaujímavo divný film... pre mňa vcelku priemerná komédia, ktorá síce pobaví, ale žiaľ veľmi nenadchne..

Našrot (2013)

Mne sa to páčilo, mňa to bavilo.. ale najviac ma "bral" atypický nezabudnuteľný smiech Justina Chona (Jeff Chang), ktorý ma ním dostával "do kolien" :-) pre mňa za 4*