Svědci paranormálních jevů (2011) (seriál)

Priznávam sa toto je jedíný serial ktorý vie divaka naplašit !! :D dobre je že sa to konbinuje z skutočými zábermy . teraz spoom začala pozerat druhu seriu ,, vrelo odporúčam každému. Hlavne pred spaaním .

Bídníci (2012)

Uprímne poviem ja som ani nevedela že to bude v kuse len spievané vedela som že je to muzikál ale že nebudú v nom ani naznak dialogov ... Ale ma to príjemne prekvvapilo !!! Film má užastne obsadenie mám rada všetkých tých hercov !! :) to je u mna plus . Odporúčam pozriet si to . A hlavne tým čo maju trpezlivost z dlhým spievaním :D

Hitchcock (2012)

noo takže mister napetia. Uprimne mna film velmi zaujal. Film psycho je jeden s najlepších filmov hitchcocka. Teraz sme sa dozvedeli aj tie veci ktore nikdo netušil napriklad malý romanik jeho ženy. Filmu nemožem nič vytknut!!!! A nedivim sa že to ma nominaciu za masky. Maskéri odviedli skvelu prácu..

Zjevení (2012)

No podla mna o bolo dost dobree hlavne ten koniec. Sympatickaa ashley greeen na ktorú som si nemyslela že dokáže tak dobre hrat. Davam 4 hviezdy za efekty . uberam jednu pre to že trocha dej je nezrozumitelny.

Trhni si! (2006) odpad!

Ten reziser.ktory obsadi do svojho filmu paris hilton si automaticky hodi slucku na krk.....Jej nemozny ksicht nevie vycariť ani jednu mimiku a ten jej čokel v kabele,ktory skonci líza ním gul jej frajera je totalna pi.......ovina...ODPAD

Sinister (2012)

tento film sa mi pacil lebo najzaujimavejsie boli najma tie kazety a taktiez sa mi pacil koniec...rodinne malovanie neodporucam :D

Barricade (2012) odpad!

Toto je najozaj ten najhorsi film aky som edy zocila...vsetci zaspia,potom sa nezobudia,potom vysvytne ze su mrtvy a potom za ziju a potom za ich otec asi zajebal a potom ze deti chcu zajebat otca...tento film je straaasne sklamanie,oplaati sa pozriet z toho dovodu,aby sme pochopili a cenili si ostatne filmy bo tato sracka je ozaj jedna z najhorsich,dajt na na...zabijete len cas pozeranim podobnej trapošiny