Dům (2011)

Tá akási jednoduchosť toho filmu ma dostala spolu s hereckými výkonmi ktorým som plne uveril.

Sen budúcnosti (2011) (amatérský film)

Ako druhý film od Zrebného to nieje až tak zlé , i keď viac sa mohol posnažiť s kamerou , nápad točenia dvomi kamerami nebol zlý ale pri strihu to vadilo. Chýbala mi tam dynamika v obraze niekedy, trošku pohrať sa s kameramanskou stránkou. Ďalej sa mi nepáčilo a bolo to tam dosť vidieť že niektoré postavy tam boli ako nasilu ako keby len tak dopísaný do scenáru a vôbec to nepôsobilo dobre. Na filme mi veľmi chýbala akási autenticita všetko mi pripadalo také umele napr. scéna kde Gambič balí babu. Pre zmenu páči sa mi na tom hudba , prestrihy snou a reality , po hereckej stránke docela v pohode - dalo sa na to pozerať ale najvačšie plus je asi to že vôbec niekto sa do toho pustil a že ste to dotiahli do konca - keďže tiež točím filmy viem aké je to takže a na nervy všetkým korigovať , všetko plánovať , ak si sám ešte aj vysvetlovať hercom všetko ,, popri tom rozmýšlať nad milión ostatnými vecami takže za toto jedno veľké plus že do toho zapojili viac ľudí a pod.

Láska na prvý pohľad (2012) (amatérský film)

Musel som sa nútiť aby som to dopozeral , tie dialógy a ten vnútorný monológ úplne neschopný. Pre zmenu kamera sa mi páči ale trošku ma irituje že každý záber sa začal tak isto skoro.