• Reality-TV

Osobnosť televíznej obrazovky 2010 (2011) (pořad)

Odovzdávanie podobných cien ľudia hodnotia dvojako. Sú nadšení, alebo sú zhrození. Ja som v tomto prípade nadšený, čo sa dá akože vyčítať na odovzdávaní OTA? Jedine tak moderátori, ale tí mi vôbec nevadili. Takže nevidím problém dať ****. A ceny boli pomerne objektívne :).

Partička (2011) (pořad)

Táto česká verzia Partičky je pre mňa veľkým sklamaním. Keď pravidelne pozerám slovenskú Partičku, a zapol som si na túto českú Partičku tak jednoducho sa na to nedalo pozerať. Nevýrazní herci, zachraňuje to ešte Dangl, a trochu aj Geňa a Suchánek, ale vulgrarizmy mi tam vadia tiež. No a navyše v najlepších hrách ako Párty nie je žiadna sranda, lebo herci majú problém uhádnuť o koho ide, nie ešte pri tom rozosmievať publikum. Takže nehnevajte sa, ale keď som dal slovenskej Partičke silných ****, tak tu dávam klasické **. A odkaz všetkým, ktorí dávajú plné hodnotenia. Pozrite si aj slovenskú!

P!nk - Fuckin' Perfect (2011) (hudební videoklip)

Ako tu už napísalo viac ľudí, pesnička priam geniálna, len škoda toho klipu..:-)

Rozmarné jaro - Ženská k pohledání (2011) (epizoda)

Je mi jasné, že čo sa týka kritického hľadiska romantický film na farme a ešte aj z Nemecka nemôže uspieť. Úprimne som ani nečakal, že ho tu bude niekto ospovevovať, ale prečo byť k nemu až tak zbytočne krutý? Je určený vrstve ľudí, ktorých nezaujímajú mainstraimové, alebo fantasy deje a práve tých ľudí nesklamal. Rozhodne bol veľmi pozitívny, spríjemnil mi večer. Na druhej strane hlavné úlohy dostávali hereckí začiatočníci, bez skúseností - čiže tu nie je čo riešiť. Takmer celý dej sa odohrával v značnom klišé a predstaviť si ho reálne je ale nemožné. 35%

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Po geniálnej jednotke som od dvojky veľa čakať nemohol. No od samého začiatku mi tak zaimponovala, že sa držím odvážneho názoru. že bola ešte lepšia ako prvý diel. Po zhodnotení perfektnej scénky z delom, fantáziu scenáristov pri tvorbe kostýmov maskovania Sherlocka, samotný výkon Downeyho a tú poslednú scénu, tak nič iné ako plný počet hviezdičiek dať ani nemôžem!!

Správy - Hírek (2011) (pořad)

MM_Ranone to svojim spôsobom vystihol. Dvojka by mala ponúkať programy pre všetky skupiny obyvateľstva. No a to, že tomu vôbec nerozumiem :), ja za to už nemôžem. Ale, veď tento program má len cez 5 minút, čo človeka nezabije. A navyše sú tam titulky, preto si to aj občas zapnem ...:D. Ale v podstate to nie je ozaj super program takźe u mňa to má s privretými očami **. Opakujem s privretými OČAMI.

Super 8 (2011)

Podľa môjho názoru podarený mix naprieč všetkými žánrami. Dalo by sa povedať, že som sa vôbec nenudil, naopak som bol prekvapený ako veľmi ma táto snímka "vtiahla". Spielberg už nie je to čo bývalo, ale stále je to pán režisér a bolo vidieť, že film bol profesionálne natočený... 80%

Terra Nova (2011) (seriál)

Tak jednoducho nič moc. Videl som pár dielov a úprimne povedané stačilo mi, Je to pomerne zaujímavé, dá sa na tom zasmiať, dá sa to pozerať, ale nie je to nič, čo by som pozeral každý deň. Jednoducho sú lepšie seriály. Herecké výkony sú zväčša nevýrazné, ale čo je hlavným negatívom pointa a idea nie je dotiahnutá. No umelecká hodnota a efekty sú na dobrej úrovni :), vrátane scenáru. Takže priemerný seriál, ktorý si človek pozrie v prípade núdze (v prípade, že sa nudí, alebo nič nejde v TV). *videné : 4/13

Tintinova dobrodružství (2011)

Tintín je samozrejme veľmi podarený film, ktorý sa vám musí zapáčiť, či už ste dospelý, alebo nie. Áno, ani ja som nechcel veriť tomu, že Spielberg! sa dal na typický animák, ale stalo sa. A hneď od prvých minút som zisťoval čoraz viac ako dobre spravil, že sa dal na nový žáner. Snáď prepracovanejší animák ešte nevznikol, a podľa môjho názoru ani nevznikne. Originálnejšiu zápletku pri animáku budeme vidieť už asi veľmi ťažko. 85%.

Trieda 9.A (2011) (seriál)

Fantastický program, v ktorom sa dá dokonale ukázať, ako dokážu dobrí učitelia od A po Z zmeniť žiakov. Geniálne - ukážka do školských lavíc, dá sa nad týmto programom prevetrať hlava, a dá sa aj poplakať ako sú na tom žiaci :(. Jednoducho konečne zmyselný program, ktorý vám rozžiari úsmev na tvári ...