Gravitace (2013)

Těšil jsem se na tento film už z důvodu toho,jak se o něm mluvilo v superlativech.Vyhodil jsem všechny z bytu a v klídku jsem si pustil tento film.Po deseti minutách jsem si šel do kuchyně pro pití aníž bych si film stopl,to mi bylo už divný.Po půl hodině jsem si šel dokonce do ledničky pro oběd a ten jsem si ještě k tomu ohřál v mikrovlnce na minutu a film jsem si opět nestopl jen jsem slyšel zvuk.U konce filmu jsem byl v situaci,kdy jsem si řekl,je to hodně nadhodnocenej film,aspon tedy já to tak cítil.

Fimfárum Jana Wericha (2002)

Tady je názorný příklad klasického čecháčství,i kdyby Werich napsal sebevětší kravinu,tak jen proto že jí napsal Werich budou tuto slátaninu obdivovat a vyzdvihovat do nebes.Sám jsem viděl tváře mnoha lidí,dětí a seniorů,kteří kroutili hlavou a litovali peněz,který dali za vstupný.

Hotel Rwanda (2004)

Výborný film který u mě vzbuzuje konskou dávku emocí.Viděl jsem ho jen jednou a nemám v plánu si ho dlouho pustit.Mám asi jen 2 nebo 3 filmy,na které se nemůžu jen tak podívat,budu o nich vždy mluvit v superlativech ale nepustím si je z důvodu,že nejsem masochista.Tento druh filmů mě dokáže psychicky odrovnat.Je to u mě jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl.

Světová válka Z (2013)

I zombie filmy se dají natočit jako velkofilmy,jen tak dál.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Klingoni mě fakticky dostali,vypadali úžasně.Snad dostanou ve třetím díle větší prostor ve filmu.

Star Trek (2009)

Totální překvapení,opravdu jsem čekal Star Trek z doby,kdy jsem se třískal smíchy nad jejich maskama.Místo toho toho jsem byl přikovanej k sedačce a ani jsem si nešel pro pití,aby mi něco neuniklo,což se stává málo kdy.

Útok na Bílý dům (2013)

Nečekal jsem,že režiser jako Roland Emmerich,dokáže natočit jak nechat vybuchnout budovu Congressu jen jedním uklízečem,který si jen tak přiveze nálož s bombou ve vozíku na koštata doprostřed haly a odejde si ven.Z White House udělal den otevřených dveří pro každýho kdo má zájem a dokonce si tam mohli vzít i samopaly.

Pád Bílého domu (2013)

Dle mého,je Pád Bílého domu o třídu lepší,než konkurenční Emmerichova verze.Nápad,jak se dostat do White House je u Emmericha dost trapný,neříkám,že u toho to filmu je geniální,ale rozhodně mi příjde více realičtější.Jen mi pomalu začíná vadit čím dál delší záběry na americkou vlajku,nic proti patriotismu,ale už se mi to zajídá.

Nevědomí (2013)

Tenhle film mě vůbec neoslovil,až na skládací minimotorku a bejvák hlavních protagonistů.