Kiss x Sis (2008) (seriál)

Úchylnejšie a nudnejšie (ja viem že je divné použiť tieto dve slová v jednej vete) ako Remake z roku 2010, ale pozerať sa to dá, občas som sa aj zasmial, ale fakt len občas...

Hošizora e kakaru haši (2011) (seriál)

Nudné a otravné. Iritoval ma hlavný predstaviteľ, jeho homosexuálny brat, všetky dievčatá, ich hlasy, chovanie, tupé ksichty, jediné čo ma neiritovalo boli kozy, ktorých tam bolo ale málo, čiže nemôžem oceniť ani to... proste sračka

Kiss x Sis (2010) (seriál)

Ecchi o dvoch sestrách (dvojičkách) ktoré sexuálne obťažujú svojho mladšieho, na obranu morálnych zásad sestier musím spomenúť že nevlastného, brata (chudák že). Občas som sa zasmial, občas nudil, ale musím sa priznať že som sa zamiloval do openingu a endingu, čiže dám 3*.

Boku wa tomodači ga sukunai - NEXT (2013) (série)

Druhá séria anime "Boku wa tomodachi ga sukunai". V podstate to isté, začínajú pribúdať nové postavy a vzťahy medzi hlavnými protagonistami začínajú nadobúdať akú-takú podobu. Hodnotenie po troch častiach 4*. Edit: Po dopozeraní zvyšujem na 5*, bavil som sa, a postavy (aspoň pre mňa osobne) sú geniálne, a dej sa tiež výrazne pohol dopredu.

Boku wa tomodači ga sukunai - Season 1 (2011) (série)

Nadpriemerné Ecchi anime, s príjemnou hlavnou mužskou postavou. Kodaka je typický pohodár, do ktorého sú ako inak zamilované všetky hlavné ženské protagonistky, a on si to samozrejme neuvedomuje... Rivalita medzi hlavnými dievčatami sa začne pribúdajúcimi časťami opakovať, ale dá sa to v pohode vydržať, dúfal som že sa dočkám na konci aspoň pusy, ale snáď v druhej sérii. Nájde sa tam dosť podarených vtipov, kvôli ktorým sa to oplatí pozrieť, neskutočne ma bavil image Kodaku na škole, kde si každý myslí že je stelesnenie zla len preto, že na prvú hodinu prišiel neskoro x)

Boku wa tomodači ga sukunai (2011) odpad!

Veľmi, naozaj veľmi zlé, neodporúčam pozerať, pretože vám to pokazí dojem inak s dobrého anime.

Josuga no sora (2010) (seriál)

Japonci majú akúsi zvláštnu úchylku v súrodeneckých vzťahoch. Dopozeral som to len kvôli "kozám", ale posledné dve časti ma prekvapili, tak dám 2*. Je to v podstate kreslená telenovela, kde hlavný hrdina pretiahne všetko čo má dve nohy, ale na konci si uvedomí, že predsa len chce preťahovať len svoju sestru, takže to všetko dobre dopadne x). EDIT: po uvážení som sa rozhodol pridať 1 hviezdu, pretože mám slabosť pre Soru x)

B gata H kei (2010) (seriál)

Pre mňa neskutočne vtipné, úchylné a milé Anime. 15 ročná Jamada túži po tom mať 100 sexuálnych otrokov, ale aby mohla dosiahnuť tento ciel, musí najprv nájsť panica, ktorý bude jej prvý, a looser Kosuda má to šťastie, že bol práve na blízku. Postupom času ako inak, sa v Jamade voči Kosudovi prebudia city. Ja osobne som sa po celý čas neskutočne chlámal, pretože niektoré vtipy a gagy boli neskutočne vtipné, vedľajšie postavy ako úchylná babka, boh sexu, "Kosudov penis" tomu už len dodávajú korunu, a dokonca ani klišoidný romantický vzťah medzi hlavnými predstaviteľmi nebol trápny. Pod 4* proste ísť nemôžem, už len kvôli srande.

R-15 - R15 Shounen Hyouryuuki (2011) (epizoda)

Doplnok k R-15, v ktorom v podstate ide len o erotiku, takže od neho príbeh alebo niečo podobné neočakávajte, ak sa nudíte tak si to kľudne pozrite, "there is lot of boobs".