Endeavour - Naděje (2019) (epizoda)

Ne knír by si Morse nepestoval-hrozna image venkovana. A nejak se mi nechce verit, že pro nej nebylo lepší využití a místo. Zvlášt po predchozich službách pro vlast.

Fascinující řeky (2019) (seriál)

Nadherné zábery - snad natočí pokračování. Zajímavé by byly taky ruské a asijske reky.

Kde se vzala naše oblíbená jídla (2019) (seriál)

první díl nejlepší, pak skoro všechny čistě americké-jako kdyby zrovna tam vznikly všechny jídla a největší dobroty :(

Leaving Neverland (2019)

Skvělý dokument..... výpovědi zní věrohodně a pokud by někomu šlo o peníze - nečekal by tolik let a vyždímal by hezké částky již za života MJ. Jak nevěřit tomu, že taková hvězda okouzlí děti - i rodiče. Myslím, že dost vyřešil mimosoudní cestou a asi se o tom nikdo nedozví. Macaulay Culkin má hodně psychických problémů...i když to pořád popírá tak je to taky jedna z možných příčin. Já osobně jsem nikdy nevěřila, že je nevinný - nejen proto že mi jeho hudba nic neříkala, ale byl ve všech směrech divný. Peníze a sláva vždy zakrývaly a zakryjí hodně divné úchylky.

Star Trek: Discovery - Season 2 (2019) (série)

bohužel ke konci už skoro trápení se dívat, hlavní hrdinka i její představitelka nesympatické, a tolik sentimentálních výlevů není snad potřeba :( vizuální stránka je jediný klad - ještě teda pár dobrých nápadů tambylo...