Asie z výšky (2017) (seriál)

Nadherny Singapur-byla jsem tam loni, ale dokument bohuzel nemuze sprostredkovat jeho atmosferu. Doporucuji navstivit a zazit na vlastni kuzi.

Balmoralský zámek (2017) (seriál)

Hodně zajímavý seriál o letním sídlu a netradiční pohledy na život královské rodiny. Bohužel v době kdy jsem byla ve Skotsku tam bylo obsazeno, ale navštívila jsem alespoň kostelík Crathie Kirk.

Čínský kamenný les (2017) (TV film)

Zhangjiajie je destinace, kterou mám v planu už leta. Tak uvidime.... Musi to byt nádhera. Podobne jsem toužila videt Ha Long-což se mi splnilo a skutečnost pak byla mnohem úchvatnejší než dokumenty.

Já, Kajínek (2017) (seriál) odpad!

nevím proč by měl dostat takový člověk vůbec nějaký prostor... a co to je za blbost, že se z něho stal celospolečenský fenomén?

Maminka mrtvá a nejdražší (2017)

to je snad uvěřitelné jen proto, že se to stalo v USA.... Gypsy hodně vytrpěla, ale má evidentně po mamince geny k manipulaci.

Maroko z výšky (2017) (TV film)

poznat Maroko jsem plánovala, ale po tomto dokumentu to bude snad už příští rok

Městečko Twin Peaks - Návrat (2017) (série)

"Je to budoucnost, nebo je minulost?" nebo je to vše jen v hlavě a snech Coopra, Laury? vyplatilo se čekat 25 let i do finále nové řady. první díly sice celkem nezajímavé a zdlouhavé, pak se to temno stupňovalo a konec asi překvapil všechny ...pokud to vůbec byl konec. Lynch je asi nepřekonatelný a doufám, že bude další řada.

Muž (2017)

nuda v Dánsku