3Bobule (2020)

Tak po dlouhé COVID pauze opět v kině. No, působilo to na mě dojmem, že se z původní komedie snaží udělat vážný film, ale ne zas tak úplně, zkrátka, že se to potácelo tak nějak mezi žánry a tak nějak to prošumělo kolem mě. Dívat se na to dalo, ale že bych to musel vidět znova, to zase ne.3*

Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

Děti byly v kině nadprůměrně spokojené, já se malinko ztrácel, přeci jen předchozí díly vídám jen stopopvě při průchodu obývákem kolem dětí, které je sledují celkem často. Nicméně Pixar pořád umí, je to o parník dál, než jiné animáče, takže spokojenost.

Ženy v běhu (2019)

Ale jo, docela sranda, dobří herci, slušnej scénář, takhle nějak si představuji povedenou komedii.

Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019)

Odpoledne strávné s dětmi v kině, tak nějak to šlo vydržet, občas se člověk zasmál, občas zavzpomínal na dětská léta, ale jinak ten film bude patřit mezi ty, které v tichosti vyšumí z mysli a nic po nich nezbude.

Přes prsty (2019)

Pohodová česká komedie a jelikož beachvolejbal provozuji aktivně a rád, dávám jednu hvězdu navíc :-)

Rapl - Cvokhaus (2019) (epizoda) odpad!

Tak tenhle díl ve mně naprosto zkazil jinak celkem dobrý pocit ze seriálu. Jak asi musí být té skutečné matce, co jí schizofrenička zavraždila syna ? Seriál si v klidu motiv ze skutečného života, který je tragédií pro celou jednu rodinu vypůjčí a ještě to dotáhnou k "dokonalosti" a udělají z ní vražedkyni a potom sebevražedkyni. Nedivil bych se, kdyby ta reálná matka fakt někoho teď zabila ( třeba scénáristu ) a potom si to hodila ..... Chce se mi blejt .....

Bohemian Rhapsody (2018)

R.I.P. Freddie ! Nic jiného dodávat netřeba, to musíte vidět a slyšet. 5*

Po čem muži touží (2018)

Víceméně jsem se většinou filmu prosmál, místy i výrazně, stejně jako zbytek kina. Samozřejmě jde o nenáročnou oddechovku, na kterou si za chvíli už nevzpomenete, ale myslím, že o nějaké vyšší cíle film ani neusiluje. Vtipy a vtipné situace jsou povětšinou prvoplánové, Anna Polívková ukazuje, že pohybový talent "mima" rozhodně podědila ve velké míře a ostatní herci také slušní, takže za mě spokojenost na nedělní odpoledne.4*.

Úžasňákovi 2 (2018)

Ani si nepamatuji, kdy jsem viděl 1. díl ( v kině to nebylo ), ale v poslední době si ho celkem často pouštíme doma s dětmi ( 6 a 3 let ). A jelikož to slaví úspěch, vyrazili jsme se starším klukem do kina na dvojku. Prvních 3/4 filmu fakt dobrý, sranda, spád, chápal to i prcek. Finále ale bylo trochu zmatečné a přitom v rychlém tempu, tam už se kluk trochu ztrácel. Každopádně je to důstojné pokračování prvního dílu, možná škoda, že až po tolika letech. NA druhou stranu animáče zase až tak moc nestárnou ... 4*

Tiché místo (2018)

Zážitek v kině celkem dobrý, ale všechno celkem dost předvídatelné a zkrátka není to film, který by úplně chytil za srdce, takže z paměti asi rychle vyšumí. Jednu hvězdu dolů za závěrečnou přeměnu mámy v Arnolda.