Marw

okres Karlovy Vary
začleněn do pracovního procesu

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 29.11.2018  18:39

Hodnotím obě řady. Asi jedno z nejlepší anime(řekl bych i seriál), které, jsem kdy viděl. Příběh velmi kvalitní, postavy vynikající, dabing charakterů na nejlepší úrovni, hlavně ústřední dvojka: Jun Fukuyama a Takahiro Sakurai. Velmi kvalitní konec. Stylizace pěkná. Rychlé tempo a přísun informací = náročné na pozornost. Hodně zvratů v ději = nevíte co bude(stane) za půl hodinky. Ohromné množství vedlejších postav cca 20-30 lidí. Viděno dvakrát rozestup dva měsíce. Doporučuji všemi deseti, ale ne jako oddychovou činnost, a není to pro děti, ale na první pohled to může vypadat(ano myslím MECHA souboje a školní prostředí).

• 29.11.2018  18:38
    Code Geass: Hangjaku no Lelouch (TV seriál) (2006)

• 18.3.2018  10:16
    Zdivočelá země (TV seriál) (1997)

První série je dobrá, další jsou horší.

• 10.8.2015  16:39

Tak pro začátek: nemám český titulky, myslím si že to není tak důležité(měl jsem angl., ale moc anglicky taky nerozumím). Film splňuje všechny kritéria na pět hvězd. / Film splňuje všechny kritéria na odpad.

• 2.8.2012  21:38

U mě velké překvapení. Inu je to komorní, přesto megalomacké(beru to obrazně a trochu fantazie přidám). Herci skvělí

• 2.8.2012  20:27
    Ten kluk (2007)

Kvalitní drama.

• 2.8.2012  20:26
    Melancholia (2011)

Hlavní hrdinky mě neuvěřitelně štvaly.

• 2.8.2012  20:25
    Nákaza (2011)

vidím to na krásných 70%

• 2.8.2012  20:23
    Moneyball (2011)

Já baseballu nerozumím, a jde mimo mě.

• 29.7.2012  09:26

Není to na 5 hvězdiček, ale konec filmu je vynikající = na pokračování se velmi těším. Film si bere to nejlepší z prvního dílu a druhého dilu. (Prosím zde nečíst, pokud film neviděli.) Pár drobností co mě vadí: policajti jsou 3 měsíce v podzemí a nemají fousy co to znamená buď správný policista nosí žiletky a pěnu nebo našli pár tisíc použitých žiletek v kanálech. Tohle mě zrovna úplně nevadí, ale poukážu: začátek druhého batmena je podobný jako začátek třetího. A konec prvního batmena (Batman začíná) je velmi podobný konci batmena třetího viz honička vláček u jedničky:-) - subjektivní názor.

• 16.4.2012  13:19
    Anonym (2011)

Pro mě asi film roku, Velké překvapení, předtím jsem si říkal, že to bude nějaké "zdeformované" amerikazací(jo divný slovo), ale nikoliv. Herci na skvělé úrovni. Režisér netradiční.

• 16.4.2012  13:15
    Super 8 (2011)

První půlka vynikající, druhá nic moc, čtyři hvězdy, ale velmi slabounké

• 9.2.2012  15:09

No, námět asi nebyl na začátku (když film byl jen na papíře) špatný, když to převedli na filmové plátno,tak nějak se to rozpadlo. Co mě asi nejvíc vadilo byli herci (krom Roden; Dlouhý) Nejsem násilnické povahy, ale asi bych je popravil. Směr námětu se ubýhal špatným směrem. Válka ve zpomínkách (ty vložky) - co to bylo, myslel jsem, že to člen mé rodiny každých 5 minut přepíná na dokument o 2. Sv Válce, který běží na jiném kanálu. Dvě slabé hvězdy.

• 2.2.2012  20:32

Francouzké prostředí, vlakové nádraží, výborná atmosféra, a děj

• 10.1.2012  10:41

Tuta muzika mě moc nebere, ale videoklip je dobrý, ta scéna "pivo" je to nejlepší s třiceti minut.

• 8.11.2011  18:56
    To byl náš hit (TV pořad) (2011)

Tři hvězdy dávám, protože na ostatních programech dávají velké...

• 1.11.2011  16:32

Jsem spokojen.

• 16.7.2011  17:49

No jo, dvojka HPDH mě ani nesklamala, ale ani neuchvátila. Před dvojkou nebo po prvním dílu jsem si myslel naivně, že do druhého filmu nebude co dát, ale je tomu na opak. mohl to být klidně o dvacet minut delší. Rozhoduju se mezi 3* a 4*.

• 7.2.2011  19:15
    Kings (TV seriál) (2009)

Velmi mě pozitivně překvapil, škoda jen, že je 13 dílů.

• 2.1.2011  09:30

Ten konec mohl být míň "Happy End". 4*

• 13.12.2010  16:47
    Rok jedna (2009)

To je hovadina:-)

• 18.11.2010  20:05

75% Nu není to tak hrozné, uvidím co dvojka.

• 24.10.2010  21:56
    Ach, ty vraždy! (TV seriál) (2010)

díl první: tři a půl hvězdy; díl druhý tři hvězdy, díl třetí tři hvězdy, díl čtvrtý čtyry hv., díl páty 3,5 hvězdy

• 14.10.2010  21:09

Bomba - paráda. Tenhle film je tak asi pro dvě až tři procenta populace. - Hellboy napsal: "Scott Pilgrim je můj nedostižný vzor:)" můj taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 15.8.2010  20:58
    Protektor (2009)

Na české poměry velmi a velmi dobrý film. Musím říci, že jest-li se budou natáčet takové české filmy - to je cesta dobrým až vynikajícím směrem a možná si zopáknem 60 léta. Téma inu výborné, jak podané, tak zahrané.

• 21.7.2010  09:22
    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990)

Zlatá trojce reality show. Pago Pago, Pevnost Boyard, Po stopách Xapatanu. Ostatní je odpad.:-)

• 21.7.2010  09:22
    Po stopách Xapatanu (TV pořad) (1992)

• 21.7.2010  09:22
    Pago Pago (TV pořad) (1993)

• 21.7.2010  09:18
    Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

Tohle jsem zbožňoval - a zbožňuju - a budu zbožňovat.

• 21.6.2010  19:45

2,5* hvězdy. Konec to zachránil a dítě to zahrálo dobře.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6