• Thriller

Tísňové volání (2018)

Seveřani prostě umí udržet napětí i ve dvou místnostech a telefonu. Morální aspekty tohoto snímku jsou jsou třešnička na dortu,který ukrajujeme a každá část dortu má jinou náplň.

Tina a Vore (2018)

Úplně mě to dostalo,práce maskérů dokonalá. Chvíli jsem uvažovala,kde sehnali 2 lidi s podobným postižením. Herecké výkony rovněž velmi uvěřitelné. Žádné menšiny to nemají ve společnosti jednoduché natož tak velmi originální. Společnost je totiž pořád stejně krutá.

Oppenheimer (2023)

Nikdy není možné natočit o komkoli film,kde budou zcela pravdivé dialogy. Protože to co není přesně zaznamenáno a je jen zprostředkováno nemůže být stoprocentní pravda. Myslím,že každý z nás má někdy problém pochopit sám sebe,natož aby ho chápali ostatní. Takže každý životopisný snímek je vždy z části fikcí což je pro zcela normální. Jsem však vděčná za každé nahlédnutí do života slavné či jako v tomto případě geniální osobnosti. A hraje -li Cillian Murphy no tak to je obrovský bonus.

Každý má svou pravdu (2023) (divadelní záznam)

Co k tomu dodat? Neodtrhla jsem zrak,soustředila se sluchem a bavila se nahlas.

Parlament - Série 1 (2020) (série)

Dobře jsem se bavila a vůbec nejsem zklamaná ani euroskeptická. Jsem překvapená,že se tolik zemí a národů vůbec někdy dohodne. Nedělám si iluze o tom,že politik je člověk bojující za dobro svého národa.

Normální lidi (2020) (seriál)

Troufám si tvrdit,že mi tento seriál částečně pomohl pochopit generaci mileniálů. Neříkám,že zcela a nahlédnutí to pro mě bylo. Jako většinou u každého problému v dospívaní a osamostatnění se hraje roli prožité dětství.Vidím,že to nezměnila ani překotná počítačová doba. Spíše to ještě zhoršila. Tito mladí lidé jsou ještě více citliví než předchozí generace( I když matka Marianne by zničila i méně citlivou bytost zcela jistě), a potřebují více lásky a jistoty. No ale tato doba tomu nepřeje.

Ozark (2017) (seriál)

Spokojenost. Seriál,který se zdánlivě podobá perníkovému tátovi. Ale je to akce celé rodiny a to přináší nové a jiné momenty. Opět temné stránky ,které údajně dřímají v každém z nás. No věřila bych tomu. Člověk je složitá bytost,která má bohužel mnoho společných vlastností se zvířaty.

Znaky (2018) (seriál)

Přesně takový styl mám ráda. Nic černobílého,spousta podezřelých,minulost, která nás ovlivňuje. Lidské slabosti i neřesti a tajemství,které skrývá každý druhý obyvatel.

Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)

Za mě plný počet. Má -li seriál hlášky na které si vzpomenu doma ještě několikrát tak prostě plný počet. No prostě zázrak.

Il Boemo (2022)

Asi není možné zjistit zpětně detaily života člověka, který žil v 18. století. Většinou jsou známa jen některá fakta. A faktem je,že Josef Mysliveček uspěl se svou tvorbou ve světě,který nebyl jeho domovem. Beru tento film jako poctu tomuto umělci. A dle mého názoru zdařilou.