• Thriller

Jedna noc (2016) (seriál)

Vždycky mě fascinuje příběh ,který nemá běžný a předem odhalitelný scénář.Taky postavy,které nejsou prvoplánově kladné,nebo záporné.Naopak složitost,která je jako sám život.Pro mě úžasné.

Les sebevrahů (2016)

Film působil hodně uvěřitelně a tím byl strašidelný.Některé prvky japonského stylu hororu v podobě dívky se skloněnou hlavou bych vynechala a nechala bych ten tíživý pocit diváka,že ten les existuje a opravdu se v něm udály podivné věci.

Lída Baarová (2016)

Své hodnocení dávám za výbornou Táňu Pauhofovou,která bohužel film nezachrání.Jako kdyby do té doby patřila.Pan Renč je prostě pan Renč.Už asi nevyzraje ani léty.

Lucifer (2016) (seriál)

Hodně odpočinkové,ale milé.Pro tyto dny střídajícího se počasí jako dělané.Lucifer je velmi přitažlivý a jeho hlášky dělají seriál zábavným.Nevím , ale jestli vydrží až do konce.Asi to bude málo.Přesto se asi dodívám,Asi asi.

Masaryk (2016)

Mrazilo mě, protože jsem cítila bezmoc.Bezmoc,která ale není soukromá,bezmoc,kterou pociťuje člověk,který se snaží zachránit celý jeden národ.

Místo u moře (2016)

Slovy Miloše Formana: Věřím ti to ! Věřím ti to Casey Afflecku! A to je pro mě ve filmu důležité.Ať už je to jakákoli postava,musí být herecký výkon uvěřitelný.Přidá -li se dobrý scénář a režie, potom je to pro mě zážitek, po kterém se mi udělá v první fázi dobře a v té druhé můžu přemýšlet o tématu, který film otevírá.

Mladý papež (2016) (seriál)

Církevní hodnostáři jsou v prvé řadě hlavně lidé! Mají své touhy ,přání,nejistoty.Ničím se neliší od ostatních .Protože jsme savci,potřebujeme vyrůstat v rodině a dostat svou porci lásky,která z nás vytvoří samostatnou a zdravě sebejistou bytost. Ani zdánlivě láskyplná náruč matky církve nemůže rodinu nahradit.

Očím skryté (2016) (TV film)

Chudoba cti netratí.Nepříznivý osud častěji vyplodí skvosty než naprostý dostatek, kde si člověk ničeho neváží a degeneruje zaživa.Nebylo jednoduché žít jako žena v Anglii 19. století.Ovšem mezi námi pořád ten svět patří mužům.

Pád Londýna (2016)

Dvě hvězdičky za to ,že jsem neusla.Při bdění mě udržela sexy postavička Gerarda Butlera.Zřejmě určeno pro nenáročné americké publikum.