• Thriller

Alexandr Veliký: Zrození boha (2024) (seriál)

Náhled do počátku slávy velkého vojevůdce. Mám tyto hrané dokumenty ráda,protože jak je známo díky Komenskému,který věděl,že každý člověk si do paměti uloží fakta lépe má -li je s emočním zážitkem.

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

Pohádka pro dospělé,kteří jsou pořad dětmi a čekají až dobro zvítězí nad zlem. Problém číslo jedna hlavního hrdiny uvěřit sám v sebe.

Duna: Část druhá (2024)

Všechno už tady napsali ostatní,tak já jen dodám: miluju Javiera a Stellana.

Forst (2024) (seriál)

Kriminálka severského typu,temná,zimou podpořené chladné vztahy.které rozmrznou jen ve vyhrocených situacích. Bavilo mě to až do konce,který jsem úplně nepochopila a to jsem si jej několikrát pouštěla.

Fúrie Paříže (2024) (seriál)

Místy přitažené za vlasy,ale koukatelné.

Gentlemani (2024) (seriál)

Spokojenost na všech frontách a smutek,že to tak rychle uteklo. Miluju černější humor s akcí i trochou psychologie a dějovými zvraty.

Griselda (2024) (seriál)

Film o nelehkém postavení ženy ve světě drogového byznysu. Obdivuhodná vytrvalost v odhodlání se prosadit za každou cenu a to doslova. Seriál má velmi svižné tempo a napětí,které vás nenechá v klidu.

Kluk spolkne vesmír (2024) (seriál)

Vyprávění očima dítěte,které to nemá opravdu jednoduché. Přesto je to milé a chvílemi něžné. Pochopíme,že je to velmi silná osobnost,kterou krušné chvíle nezlomily.

Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Překvapivý konec kriminálky s nepříliš sympatickou hlavní postavou,která se chová přímo agresivně i v situacích ,které to nevyžadují.