Miliardy (2016) (seriál)

Tak to fakt nee, z tech lidi je mi k zbliti.. Co by kdo pro profit neudelal zejo

Hra o trůny (2011) (seriál)

Kolik casu ze si na tomhle serialu stravil? A co vam to da do realnyho zivota? ... doufam ze nic, jinak je asi neco spatne

Něco z Alenky (1988)

Za originalitu a kreativitu Jana Svankmajera musim dat 5*. Pribeh je silenej a taky silene zajimavej, dava prostor pro fantazii a kazdej si v nem muze najit neco jinyho (pro me to byla spojitost s realnou kapitalistickou spolecnosti)

Příběh z Bronxu (1993)

Pribeh je to hezkej, ale moc realnej se mi nezda. Porad je to ale dobre koukatelna gangsterka, ale vic nez 3* si proste nezaslouzi (notak nejsme deti abysme hollywoodu zrali takovyhle pribehy)

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Oukej na tohle sem se dival v 15 a dost me to bavilo, ale je to dost jednoduchej humor :D

Sherlock (2010) (seriál)

Zaujalo me to, hlavne 1. serie, ale doporucuju zceknout Honest Trailer

Honest Trailers (2012) (seriál)

Check real trailers and dark sides of movies! Nejvic cenim za KRITIKU nekterejch filmu (kterou jinde neuslysite)

Drž hubu! (2003)

To je prostě geniální komedie s Renauem a Depardieuem

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Star Wars 7 by disney: No tak tenhle novej díl Star Wars je úplná blbost příběhově. Efekty sice super ale zapomněli jste že džedájové se nenaučej s mečema hned jak je uviděj. Větší hovadinu z tak legendární série disney udělat nemohlo, ale tak co cekat od Disneyho, kterej uspesne manipuluje deti celyho sveta uz nejakou dobu (viz Honest Trailers)