Strýček John (2015)

Podivné drama...které nebylo špatné, ale nejslabším článkem byly výkony herců, připomínající ochotnický amatérský spolek.

The Ghost and the Whale (2016)

Velmi solidní drama...z malého městečka u moře, kde se vznáší duch viny, křivdy a hrozící pomsty. Pěkný soundtrack.

Bastard (2015) odpad!

Proboha co to bylo??

Stádo (2015)

Slabší než Hon...ale pořád nadprůměr o stádovitosti většiny.

Tohle je náš svět (2016)

Co je to kola? Otrávená voda...vcelku originální námět a scénář táhne v celkovém dojmu dolů posledních melodramatických trapných 20 minut.

V paprscích slunce (2015)

Mrazivý dokument...ze země, kde nesmíte sami nezávisle myslet. Místy ale trochu zdlouhavé.

Ouija: Zrození zla (2016)

Zdařilé a lepší pokračování předchozího dílu...je vidět, že točil Mike F., který je zručný řemeslník. Podařené gore scény.

Příchozí (2016)

Filozofické sci-fi...které navozuje očekávání větší než nabízí. Zcela jistě do jisté míry originální (přesto se nevyhneme srovnání např. se Znamením), Amy A. přesvědčivá, atmosféra zejména v první polovině vynikající, druhá polovina ztrácí trochu dech. Zvláště ke konci začne tempo povážlivě kolísat a utápí se trochu v melodramatickém pojetí. Flashbacky působily trochu rušivě a vzhled mimozemšťanů také trochu zklamal - opět trojrozměrní a těžkopádně působící).

Hvozd (2015)

Ten lepší horor...pokud máte rádi tento žánr a nic pořádného jste poslední dobou neviděli, tak se na to podívejte.

Warcraft: První střet (2016)

Průměr průměrů...pro příznivce videoher asi ok, ale protože si vážím času a hry nehraju, do kina jsem šel jen díky svému klukovi. Dá se na to dívat, ale vzhledem k finančnímu propadu to asi byl první a poslední díl série.