Pokoj č. 10 (2006) (seriál)

Zpočátku slibné...ke konci už únavné.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Vynikající seriál..nezávislých povídek varujících před zneužitím moderních technologií.

Dr. Feelgood: Dealer or Healer? (2016)

Kontroverzní dokument... a osobní zpověď lékaře, kterého zavřeli na 4 roky, protože předepisoval vysoké dávky opiátů pacientům s bolestmi, kterým nikdo jiný nepomohl.

The Monster (2016)

Tohle je acclaimed horror, jak jsem se někde dočetl?... Další příšerka-kopie Vetřelce je nuda.

Jackie (2016)

Po dlouhé době skvělé životopisné drama..vynikající výkon Natalie P., zajímavý soundtrack téměř po celou dobu filmu, zvládnutá režie, výborná kamera i kostýmy. Nesmyslně nízké hodnocení - komentáře CSFD údajných filmových kritiků k smíchu, jinde s kvalifikovanými kritiky jako rottentomatoes po zásluze 90%, za mě 100%.

Moonlight (2016)

Překvapivě dobře zpracované gay drama...ztrácí trochu v polovině filmu tempo, ale posledních 30 minut vše napravuje a výrazně zvyšuje hodnocení, kdy zejména Andre H. steals the show.

Rovnost (2016)

Slušně natočené drama...z prostředí akcií, burz a finančníků, které pokulhává za zdařilejšími Wall Street či Sázka na nejistotu.

Riphagen (2016)

Velmi dobré...zejména herecký výkon hlavní postavy stojí za to. České filmy z 2 sv. války Holandsko překonává o několik tříd výše.

V písku - Příslib svobody (2015)

Drsné psychologické válečné drama...postupně bohužel trochu měkne pohádkovým vztahem velitele a mladých hitlerjugend.