Le Viol du vampire (1968)

Moc sem to nepochopil a popravdě ani nechci proto že moje vzrušení z názvu rychle opadlo po tom co jsem zjistil ze je to ve směs celkem nudná záležitost kde se sem tam mihne nějaká nahá slečna.Nevím čeho chtěl Rollin docílit ale silně pochybuji že to měla být podivná (a to sem pár divných filmů už viděl) slátanina ve které se budete ztrácet tak rychle že si až na konci uvědomíte že nevíte o čem to bylo.Ale ano...ALE přece jen tam nějaký náznak Rollinovy klasické tvorby byl a tak shovívavě hodnotím slabým průměrem.

Lucky Louie (2006) (seriál)

Komediální dokonalost sama! Louis C.K je mistr ve svém řemeslu což jeho prvotní seriál jen dokazuje. Obyčejný chlapík s kupodivu na jeho vzhled sexy ženou který s humorem bojuje s nástrahami rodinného života a k tomu mu s nadsázkou pomáhají dva natvrdlí kámoši… obyčejná sitcom zápletka kterou Louis přetvořil k neskutečné originální zábavě.

Lucy (2014)

V celku rychlý rozjezd dobrá akce a režie jako vždy krásná Scarlett s blond vlasy a Morgan který za další vysvětlení dostane pihu(ehm odkaz na South Park) a vlastně celkově to mělo dobré tempo a rychle odsýpalo i scénář byl ještě v únosných a pochopitelných sférách ovšem jakmile se řekněme dostaneme přes 85% filmu dostává se tzv. WTF aneb lehký mindfuck který zakončí celí film a pak ze mě vylezla už jen zmíněná fráze WTF. I přes to sem se u filmu bavil a pohled na Scarlett s 1911 v ruce byl uspokojující tak že za mě 75%.

Mistr (2012)

Podivný nesmysl kde z Phoenixe válka udělala prvotřídního krypla který chlastá jedy a nechává se manipulovat šéfem sekty.Už v prvních 5 min. kde souložil s pískem mě došlo že tento snímek nebude pro mě…a taky že nebyl.Z hereckých výkonů zůstávám vlažný proto že vážně nevím co si o tom myslet neboť Phoenix mluví jako kdyby měl pusu plnou hlíny chodí shrbený jak Cage v Bad Lieutenant a dělá grimasy jako Jim Carrey.Navíc jeho láska k lihu a debilitě je do nebe volající.Bylo tam pár scén které mě pobavily jako ta s tím na světlováním při focení v obchodu nebo jeho přespolní běh ‘‘Já ho neotrávil‘‘. Bohužel jinak mě film především postavy a jejich chování štvali v každé scéně a scénář kromě světlých komických chvil působil hrozně dementně. Na konci sem byl rád že je to za mnou.Slabé 2*=45%

Muž z oceli (2013)

Přátelé a kamarádí děláte si srandu?Nechápu ten váš úžas a ohromení ano vypadá to pěkně ale to je tak vše.Ignorace půlky Clarkova života by se dala pochopit ale to neustálé divné ‘‘skákání‘‘ z doby do doby (chvilku je tam jako kluk a pak střih a potuluje se městem jak homeless ala Rambo 1) nebo podivně přechodové střihy ze scény do scény mě skutečně štvali především na začátku kde jsem se taky nejvíc ztrácel naštěstí po půlce to nabralo lepší obrátky a i ty střihy byly nenásilné tak se ptám nešlo to tak udělat i v první půlce?! Jediný kdo tam hrál byl Crowe a Costner kteří po hereckém výkonu drží celí film jinak tam herci buď přehrávali nebo v případě Cavalli nehráli vůbec a byly tam tak nějak jen na efekt mužského modela a ta část kdy srdcervoucí řvaní slova NEEE působí komicky.Naštěstí choreografie soubojů byla dobrá jak ve vzduchu tak na zemi a vypadá to vážně pěkně bohužel pěkný vzhled a dva vedlejší herci to nezachrání ovšem začátek který pojednává o tom jak se Kal-El dostal na planetu zemi a co zapříčinilo zánik kryptonu ten byl parádní ale jakmile se přesunete na zem začne chaos.

Napospas osudu (2014)

Páni!... opravdu vážně páni!! Prvních zhruba 10 min. jsem si nejen díky hudbě připadal jako kdybych sledoval sitcom z devadesátek o rodinných problémech! Ovšem já mám vážně těžkou úchylku a ať už Cage hraje v prvotřídní sračce nebo dobrém filmu nemůžu se ho prostě lidově „nabažit“. Každopádně dále následovala nuda, kecy občas pěkná letuška nebo pasažérka a pak to začalo. Lidé mizí po milionech a to zatraceně komicky! Chvíli se bavíte komediálním mizením postav nebo dialogů a chováním těch co přežili nebo sledujete čorky oněch lidí kteří nezmizeli jako chlápek s plazmou nebo borci na skůtru kteří bloncku okradou o batoh za jízdy (už mě tam chyběl jenom Sandler!). K herectví a režii se snad ani vyjadřovat nebudu (i přesto že osobně jsem si Nica užíval neustále). Dále se Cage podívá na hodinky, prohledá kabelku a zjistí co se to vlastně děje jenže mezitím na to samé přijde z ničeho nic pasažérka díky historce z dětství a řekne to ostatním. SPOILER Bůh si k sobě vzal ty dobré a zlé nechal na zemi. Ooo jaký to geniální scénář takovou sračku založenou na bibli tak to je vážně něco. A ten konec…no * za Nica jinak ten film nenabízí vůbec nic.

Nebezpečné pokušení (2015)

Knock, knock je takovou paralelou na poučné filmy pro děti. Pouze místo pro děti je toto poučný film pro dospělé o nevěře jejích sladkých chvílích a hořkých následcích. Sice si na chvíli užijete s překrásnými dívkami ovšem následky vašeho činu budou tak devastující že za zpytování vašeho svědomí přemýšlíte zda to vůbec mělo cenu. No na konec by jsme to přece jen všichni udělali(kdo by odolal že?) jelikož jsme muži a především lidé a tak nějak máme ehm... „zmrdství“ v krvi. A to samé platí i pro film jako takový. Jdete do něj se vzrušením a na konci si řeknete proč jsem se na to díval a stálo to vůbec za to? Sledovat jak si Reeves užívá se snem snad každého chlapa jenž je následně tímto snem drasticky šikanován za onu nevěru?...No ovšem že ano!

Ona (2013)

Pozor! Čas chvály přichází… já jsem byl s filmu unešený. Famózní scénář, úctyhodná režie, skvělí Phoenixův výkon který jen dokazuje jak zatraceně dobrý je to herec. Film mě od začátku až do konce pevně držel a ani po jeho konci nepustil a měl jsem chuť podívat se na to znova. Nejsem zrovna fanda romantických filmů ale ''Her'' je díky bohu krásná vyjímka kde snímek postupem času emocionálně graduje do nadpozemských výšin a prostředí blízké budoucnosti vyslovuje to krásné ‚‘Co kdyby to bylo možné‘‘. Já jsem s filmem naprosto spokojen a určitě ho shlédnu znovu za mě zasloužených 5*=95%