Honba za UFO (2012) (pořad) odpad!

skoda ze mne sa zatial nepodarilo vidiet viac ako svetla ktore som vo svojej nevedomosti nevedel zaradit, ale kedze oni maju stastie a kzdy den na ufo natrafia zacinam byt na mimozemstanov nasrany ....

Zloba - Královna černé magie (2014)

To to uz podla mojho nazoru nie je filmarčina...si rovno mozem zapnut video hru. Angelina s vecne vyspulenymi perami a privretymi ocami si odkrutila svoj monotonny vyraz tvare v autopilot rezime s ktorym zahrala vsetky filmy v ktorych hrala. Inak pribeh pekny a prehnane efekty efektne, ale to je vsetko.. 2*

Metallica: Through the Never (2013)

taký Mustaine si moze buchat hlavu o stenu co metallica bez neho dokazala a ake velke stastie ze toho opilca vyhodili. Ich budu ludia este 500 rokov pocuvat a obdivovat. Potom pride koniec sveta a ako posledna vec ktoru budete pocut je MASTER! MASTER!

Připásáni (2014) (pořad) odpad!

Uz je vsetkeho vela a zo vsetkeho vsetko. Dvaja odlisni chlapi su k sebe pripasany 180cm (neviem ako prisli k takemu cislu) lanom a musia prezit 10 dni. Samozrejme su to americania tak ako cela primitivna produkcia.Jeden je byvaly vojak, druhy aktualny homosexual z CA Nic sa nehovorilo o tom ako budu srat ci onanovat. Maju len prezit a dostat sa z bodu A do budu G. Naaranzovane natahovacky, bitky. Ohen si nevedeli v suchom prostredi spravit ani keby mali horiacu faklu.

Vesmír (2007) (seriál)

trosku starsi dokument ale dobre spraveny

Sezóna zabíjení (2013)

Vidiet Vita ako zostarol to zaboli. Pred koncom by som bol rad keby zomreli obaja koli spravodlivosti. Na konci som to prial reziserovi a scenaristovi. 2 hviezdy za kasting a prirodu

Human Traffic (1999)

necakajte ziadne extra drogove maniere ani rysovanie ciar ci balenie jointov. Mladi co nie su spokojni so sebou, so svojou pracou ci vztahmi si obcas zatancuju na extaze. Kto ma k tomu blizko mozno ho to oslovi

Dracula (1992)

Meporovnavat s knihou to zaprve a za druhe ze tento film je ukazka toho ako sa mozu sklbit herecke hviezdy, hudba, atmosfera v jeden dokonaly celok. Ked sa povie drakula tak si predstavim Garyho Oldmana