Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi
  • Akční

plakát

Sherlock - Poslední případ (2017) (epizoda)

Od 36 minuty dávám odpad...za prznění všeho co seriál dosud měl. Divím se že tam není kinkong nebo zelený skřet s kluzákem a bobromil s deklem od popelnice.

plakát

Sherlock - Skomírající detektiv (2017) (epizoda)

Prosím Marry...zmizni :)) Aaaa pozor uz zase tykačka! V prvních pár minutách jsem se málem pozvracel u ústní dutiny toho hnusáka na začátku, tak křivou hubu a tak žluté zuby nemají ani pacienti z ulice, které nám vozí záchranka. Pokud to byl záběr ano vrhám...pokud ne tak mu doporučte návštěvu zubaře a dentální hygiény. Sherlocku!? Vy jdete ven ? :D Pro autory když už musíte zakomponovat dítě do seriálu...tak ho tam prosím alepsoň jednou za díl ukažte...jinak ho tam dávat nemusíte.

plakát

Sherlock - Série 4 (2017) (série)

Sherlock se meni jak se meni dej. Puste si par minut z prvni rady kdej e jeho osobnost nejaka bezcitu apod. V dalsich radach je to nekdo uplne jiny.

plakát

Sherlock - Šest Železných dam (2017) (epizoda)

Marry je nesympoš :D co vypada jak rachejtle. Málo Johna a moc divnobloncky...Hlavně že pane rado Marukuuuu!

plakát

Sherlock - Série 3 (2014) (série)

Pukud jse nekdy meli pocit ze vas stve prezivani...tak tady vam to ukaze nove obzory.

plakát

Sherlock - Znamení tří (2014) (epizoda)

Dospělí to tak dělají! Proč?! Nevím, zeptám se :D Nejlepší postavou je stejně paní Hutsnová :D

plakát

Koncert na konci léta (1979)

Velice podivné drama kdy máte pocit, že někdo rozrazí dveře a řekne "Tonda" umřel...zahraje se smutná hudba a skočej titulky konec. Víte každý marodění je od zadržovanýho pití...

plakát

Sherlock - Prázdný pohřebák (2014) (epizoda)

Velkolepé přežívání s užitím oblbováků na diváky..jak dojemné. Nejlepší opšt paní Hutsnová s chcete emigrovat ? :D a to je schválně ze tomu komu tykal vyká a naopak ?

Ovládací panel
2 body