Django střílí první (1966)

Opravdu vyborna hudba, napinava a pekna. Dej samotny je take celkem fajn, ale nemam moc rad smrtaky kde jsou prvky komedie. Jinak je to koukatelne.

Smrt v kruhu (1989) (TV film)

Zajimave obsazeny film. Polozeny do pekne doby prvni republiky, nicmene pusobi hrozne nudne. CLovek se az po XX minutach dozvi, ze zilkova je jeho dcera..

Případ s černým vzadu (1992) (TV film)

Zajimavy film z cerstvych devadesatek. Kde je trosku pomalejsi tempo...Ale koukatelne. Super obzsazeni. Kdo se vlastne slejza u Žáby?

Nespavost (2009) (TV film)

Proc tocit neco pozitivniho ze ?

Krásný čas (2006) (TV film)

Moc pekny byt na Míráku, nebude se mi odtud chtít...až budu starej. Musim ricie ze asi nejhorsi role Jany Preissove...Nejlepe zde hraje Trojan - mimo Vilhelmovky. Je to takove sprave poplatne dobe.

Neviditelný (1965) (TV film)

Cesi tuhle hutnou atmosferu tocit proste umeli. Po baraku vladne Hrusinsky. Neustale se stupnujici atmosfera! genialni hudba...neustale napeti a neutuchajici strach z nevideitleneho.

Alfons Karásek v lázních (1971) (TV film)

Obecne nemam rad zpivane veci. To ze to zpivaji herci (neprofesionalove) mi nevadi - naopak! Jen kdyz je toho moc jako zde je to opravdu ke skode. Kopecky je trida a mensik opet zavalel i to jeho antre. Jinak je to volovina.

Nenechte se rušit! (1980) (TV film)

Hrozne vtipny! Naroznymu tyhle domacky svihnuty panove proste sli! Příjemný zbytek vecera! Ten Radkin to je nekdo z baraku :DD Kemr hraje dokonale! Pane Kvasile...moc pekne.

Piloti (1988)

FIlm jsem bohuzel po X minutach vypal. Cestina je zde prekricena ruskym dabingem.