Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi
  • Akční

Smrtihlav (2017)

Pane jimenez, škoda že nejsem režisér...také bych Vám rád záměrně ,,zprznil" nějaké národní téma z vaší země. Pokud chcete točit, něco takhle složitého...koukejte si to předtím nastudovat co a jak. Všichni Vám budou vděční. Zvláště za scenu v kostele a zastrelení morávka...bych vas nakopal do vašeho velkeho zadku. Dve hvezdicky za tema.

plakát

Hra na oliheň - Peklo (2021) (epizoda)

Proč je to nejlepší seroš? Zatím jednohubka nevalné chuti vhodná pro pacienty na pooperačním

Karel (2020)

Dojemné a moc hezké! Zazněli zde i písničky co jsem nikdy neslyšel. Byl to opravdu moc milí člověk.

Bathory (2008)

Pokus o jmeno ruze s tema dvouma šaškama? Obcas to pusobi dosti komicky...+ Je zobrazeni toho jak se uhrove mlatili s turkama...

plakát

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Koukal jsem na to věčnost. Je to vlastně docela dobové, s krásným ksichtem toho člověk dosáhne...je fuk, že jeho charakter nestojí za nic. Tak děkuji za další bod do sbírky ,,hezký holky to maj v životě lehčí,,.

plakát

Noc smaragdového měsíce (1984)

Syrové drama z prostředí vesnice, kde se opět promítají vzpomínky několika lidí. Setkání několika rozdílných, ale stejně smutných životů...excelentní Brzobohatý.

plakát

Akta X - Přízrak (2000) (epizoda)

Sleduj ty kašpary :D a promiňte kdo volá ? :D Ani nikoho kdo by tomu výrazu odpovídal :D