Modrá laguna: Procitnutí (2012) (TV film)

SCIFI o tom jak byli pobertové rádi, že mají kde schuckat o 106. Pan režisér/scénárista si tu pravděpodobně zhmotnil své pubescentní (tedy aspoň doufám) sny...co a jak by dělal s krásnou spolutrosečnící. Takže byla schukacka, banán na jídlo, koupačka pod vodopádem a toto pořád dokola. Ale že by se aspoň okrajově zamyslel nad tím, že se budou taky muset snažit sehnat nějakou pořádnou obživu a trochu se chránit před okolními vlivy, to ne. Bonbónek na závěr byl, že když je po půl roce schuckaaaní zachránili, tak vypadali lépe než na začátku. No to nevymyslíš. SURVIVAL par excellence !!! Jediné pozitivum je, že aspoň objevili tu mladou herečku. Ta je very schuckable.

Poupata (2011)

Ale ano, proč ne?...A wono to půjde a ne, že ne pane režisére a scenáristo v jedné osobě... jako debutfilm chválihodné a čpí z toho talent, což se v dnešní době moc nenosí a vidí poskrovnu...Mělo to hlavu i patu, i když depresivní jako prase porážkové váhy a navíc bez jediné špetky něčeho pozitivního. Ale pro mne to bylo věrohodnější a stravitelnější než kupříkladu slavná a opěvovaná Vejdělkova veledíla... Taková lepší trojka*

Senna (2010)

Nejlepší dokument, jaký jsem kdy viděl

Veni, vidi, vici (2009) odpad!

No to byla ale síla! Ten Gotťák a hole-in-one na poslední jamce mě donutilly k odpadu

Vyprávěj - Můj velký den (2009) (epizoda)

Úlet číslo 1, prvňáček Honzík má 160 cm a tak 11 roků, když navíc pominu, že je to katastrofální lalin. Úlet číslo 2, ta dcera Dvořáků má pořád tak 13 roků už od začátku seriálů, což v porovnání s již zmíněným Honzíkem, který se narodil před deseti díly, působí více než bizarně. Fakt nechápu jak mohli toto dopustit u takového velkoseriálu.

Vyprávěj - Vánoce (2009) (epizoda)

Divíškovou jsem nějak nikdy nemusel, ale v tomto seriálu je zatím suverénně nejlepší postava

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Film s velkým D !!! Dementní herci a hlavně ten hlavní herec Zadražil mi lezl neuvěřitelně na nervy... Dementní hudba, to jsem snad ještě nezažil, aby mě tak obtěžovala během celého filmu hudba a kdyby k tomu nahráli hudbu ročního dítěte, jak tříská vařečkou do všeho ve své blízkosti, tak by to bylo příjemnější na poslech... Dementní scénář a celkově námět filmu... zlatý Kolečko....Kotík už nikdy více a scenárista Nepovím by byl moc hodný kdyby si stál za svým jménem a opravdu se raději neprojevoval....no fuj fuj fuj a ještě jednou fuj

Gympl (2007)

Od první do poslední minuty na mne film působí s velice agresivně vtíravou snahou být cool obrazem mládeže dnešní doby. Sám sebe jsem přistihl u několika scén skřípat zubama, jak mi to přišlo za herce trapné, co v danou chvíli předvádějí. Jak rádoby vtipné momenty, tak i mezilidské konflikty na mne působí velice uměle a megapřehnaně. A navíc kontrast hereckých výkonů mladých herců ( Vorel ml a dívky ve vedlejších rolích ) se zkušenými hereckými bardy vše umocňuje. Nebýt paní Bydžovské a pana Schmitzera hodnotil bych ještě slaběji než **.

Václav (2007)

Z námětu se dalo vytěžit daleko více. Scénář mi příjde odfláknutý. A samotná postava Václava mně vůbec nenandchla. Prostě jsem v ní pořád viděl exhibicujícího Trojana než retardovaného vesnického chlapa. Role mu prostě nesedla. Ale naši filmaři se bojí experimentovat a radějí sází na prověřěnou jistotu. Ale i ta se jednou přejí. Možná kdyby obsadili do hlavní role nějakého cizince, jako kdysi v případě Otíka z Vesničky, tak by mně to chytlo více. Takže pro mně spíše podprůměr

Amorův úlet (2006)

Od tohoto filmu jsem nečekal vůbec nic, vlastně jsem si ho pustil jen kvůli Jasona Biggse. A teď toho vůbec nelituji, protože jsem se královsky bavil. Má to spád, originální příběh a spoustu gagů. Pro mně superzábava...... Jimbo opět nezklamal