• Rodinný

Něžné vlny (2013)

Jedna z mála český komedií, která mě za poslední dobu hodně rozesmála:) Dost povedené:)

Signál (2012) odpad!

Jedním slovem...katastrofa!

Probudím se včera (2012)

Je pěkné zažít osmdesátá léta aspoň prostřednictvím televize. Za posledních pár let je to jeden z mála českých filmů u kterých jsem se vážně od srdce zasmála. Moc dobrý výkon Jiřího Mádla mě vždycky přesvědčí. Jedna z nejlepších nových českých komedií. :)

Marley a já (2008)

Rodinná komedie, který vždy dokáže zvednout náladu. Owen Wilson a Jennifer Aniston tvoří velice přesvědčivou dvojku. Konec filmu mne vždycky rozbrečí, ale dává filmu tak krásnou tečku a hloubku, že se na něj ráda vždy podívám znovu:)

Rivalové (2013)

S vyraženým dechem vycházím z kinosálu..Lepší film jsem v kině neviděla.. Hlavním tématem, jež je soutěživost a rivalita mezi dvěma špičkami Formule1, které je podložený skutečným příběhem.. Při téhle představě běhá mráz po zádech, zvláště v některých scénách! Málokterý film dokáže vtáhnout diváka do opravdového dění a nechat ho prožívat skutečnou tragickou událost!

Nedotknutelní (2011)

Tento film s notnou dávkou černého humoru je dosti poučný. Přátelství a důvěra která vznikne během celého filmu je v dnešní době málo vídána. Je to taková příjemná změna od klasických amerických "slaďáků":) Avšak hodnotit tento film méně než pěti hvězdičkami je pro mne zcela nepochopitelné.

Bídníci (2012)

Jako milovnice muzikálů jsem si nemohla tento film nechat ujít, i když jsem od toho očekávala spíš nic než moc. Opak je pravdou... Dokonalé obsazení Anne H. do role Fantine a H. Jackmana do role Jeana Valjeana pro mne bylo více než překvapivé. Toto muzikálové zpracování je více než povedené a řadí se k mým nejoblíbenějším filmům. Kostýmy, zpěv, zpracování, zážitek, atmosféra, skvělé obsazení vyzvedávají právem tento snímek do červené barvy.