• Fantasy

Bídníci (2012)

Tohle byli první Bídníci, který jsem viděla celý, a který mě neuspali. Nadchli mě zejména svými více než jen výbornými hereckými a pěveckými výkony Hugh Jackman, Russell Crow a nejúchvatnější byla Anne Hathaway. Nebýt to natočené jako muzikál, tak dramatické scény by nevyzařovaly takovou bezmoc, kdyby to bylo natočeno jenom jako klasický mluvený film... Doporučuji všem

Oggy a škodíci (2013)

Parádní věc totonc... od dob pravěku, dalo by se říct, po dobu Star Wars, a zase od znova.

Turbo (2013)

Pomali plynoucí děj, který se v nízkých převodových stupních nesnaží vytáčet motor, ale ani nemá zapotřebí přeřazovat o rychlostní stupeň výš, ale také neubírá plyn. Pěkné

Legendární parta (2012)

Vcelku pěkná pohádka s originálním příběhem. Předvídatelný děj, ale tady mě to nevadilo... pro děcka určitě zajimavá pohádka u které určitě potečou i dětské slzičky :-)

Království lesních strážců (2013)

Pěkný, originální pohádkový příběh plný zajimavých animací. Pro děti jistě dost atraktivní podívaná.

Piráti z velkého solného jezera (2006)

Svým způsobem zajimavé, někdy trochu labilně debilní, ale k zasmání. Neni to komedie, kde se smích schází s trapností, ale s kurážnou mentalitou a zajimavou inscenací prostředí, doby, i samostných hlášek, které se dají hojně nalézt. Oddechové, neni pro tupce, divák musí pochopit.

Pařba na třetí (2013)

Jakožto třetí v pořadí, jako druhý nejlepší, ale pořád ne tak dobrý jako konkurence. Víc jako divák se ve zdravý vstřebat nedá.... nu a asi podle konce díky bohu už poslední těžko ztravitelná pťáááákovína, která ale ví jak má uchvátit divákovo oko bez duše a smysluplně se smát leckdy i promyšleným zámotávkám (zápletkám), které nikdy neví jak se vymotají, než se dojde konce :)

Jack a obři (2013)

Krutopřísný pohádkový příběh, s klasickým základem Jacka a fazole, s smyšleným koncem spjatým do reálné existence...

Thor (2011)

Děj lehce předvídatelný plný viditelně nenákladných poutavých akčně trikových scén. Toť konec chváli. Ale jakože nic víc jem si při zhlédnutí tohoto filmu neodnesla... Thor je pro mě pořád takový ten malý šedivý mimozemšťan s velkou lebkou a vyhublíma kostnatýma ručičkama a nožičkama jako vystřiýený ze Star Gate. A to nejenom Thor, ale všichni azgardé. 4 hvězdy jsou jen díky Naty. Jinak by to byl tutovej odpad, protože bych se neměla na koho dívat, když už neni na co...

Tohle je Sparta! (2008)

Jak tak koukám, asi málo lidí dokáže ocenit a hlavně pochopit komedie tohoto typu. "Tohle je Sparta!" je pro mě nejlepší parodie mezi všemi parodiemi. A hlavně, že jsou Sparťané buzeranti!!!