Místo u moře (2016)

Takové to "Jak vytrhnout velrybě stoličku" či "Jak dostat tatínka z polepšovny" po americku, ale asi 687x lepší. Jinak docela slušná ždímačka slz, která přitahuje a přitahuje a je pořád hůř... Holt, některé osudy nejsou fakt lehký.

Mlčení (2016)

Nějak mi uniklo, co tím téměř tří hodinovým vyprávěním chtěl film říct. Myslím, že to uniklo i samotným tvůrcům. Dá se na to koukat, ale nic zvláštního se tentokráte ve filmových dějinách neudálo.

Naprostí cizinci (2016)

Velmi vydatný citově vztahový bujónek jak vyšitý. Aneb, pokud máte někoho, s kým je Vám dobře, platí dvě základní pravidla, aby tomu tak bylo i nadále. 1. užívejte si v tomto vztahu každé vteřiny, bo nikdy netušíte, kdy přijde ta poslední a 2. NIKDY tzn. NIKDY mu ( jí ) nelezte do mobilu. Jak prosté, milý Watsone !!! :-D

Noční zvířata (2016)

Stejně prázdné jako ta prázdnota, o které to mělo být. Nebýt zajímavé muziky, na druhý den bych si ani nevzpomněl. Na nic. Kde nic není, ani smrt nebere.

Pád Londýna (2016)

Začal jsem, jsa nadšen místy téměř bojovou akcí na 4*, pak uvědomiv si, že je to vlastně docela kravina, sice místy akční, ale kravina, jsem spadl na 3* a když mi konečně došlo, že je to nejen kravina, ale i úúúplně zbytečná kravina s navíc velmi špatnou karmou, skončil jsem na dvě. A kdybych se měl hlouběji zamyslet nad tragikomickým cirkusovým vystoupením se šavlí ala "možná" přijde i kouzelník? Raději ne, bo by to byl odpad a todle bych psal zbytečně... Ps: Ty přechodníky si opravím později, radši jdu na kolo...

Pasažéři (2016)

Jedna hvězda za tu práci kolem, jinak je to na odpad.

Pistolnice Jane (2016)

Prostě western, dobrá kamera, slušná atmosféra, klasický příběh, červené víno, za mně dobrý...

Příchozí (2016)

Asi jsem něco nepochopil :-( Bezzedná nuda - no párkrát jsem si klimbnul :-), scénář úrovně prvňáčka ZŠ ( a ještě jsem ho nepochopil a vlastně ani nechci ) a k tomu ta Amy ( kterou fakt nemusím ), po 95% filmu tvářící se, coby legendární "kuní ksicht". A zřejmě slepý Jeremy se jí asi 158x zeptá, jak se cítí. Krom toho, myslím, neřekl nic jiného. A chobotničky z X-tého patra. Tak hlavně, že se nakonec zase celý svět spojil a slunce zase vyšlo nad Atlantidou. Film roku někdo napsal? Jojo :-D Ono vlastně na zhodnocení stačilo jediné slovo, začíná na p a končí na ovina, ale nějak mi to nedalo, když to má těch 84 % ?!?

Pustina (2016) (seriál)

Pořád jenom něco napodobujeme a když se to už skoro podobá, tak jsme nejšťastnější... Ano, už se to skoro podobá temnému seriálu ala HBO, ale po druhé dílu zjišťuji, že mne ten děj vůbec nezajímá a je mi úplně jedno, co se v dalším dílu stane, protože nic. Tak nic.

Rapl (2016) (seriál)

30 případů majora Zemana zabalených do HBO kabátku. That´s all.