Matrix Reloaded (2003)

Ach jaj. Prečo MR nie je o takú polhodinu kratší, pričom by vyhádzali všetky zbytočné scény ako napr. party v Zione a la MTV... Potom by snáď film ako celok nevyzeral tak plytko a rozhodne by pôsobil viac kompaktne. Jednotku čo sa týka originality sa prekonať nepodarilo, ani čo sa týka príbehu ani čo sa týka trikov (hej, zlepšili sa, ale len v rámci 4-ročného odstup), ale to som ani nečakal. V každom prípade druhá polovica filmu začala naberať grády až do extrémne dobrého záveru a tak neostáva nič iné, len sa tešiť na Revolúciu.

Včera narození (1993)

V podstate najzábavnejší moment filmu je scéna s pesničkou na dodatky ústavy, ostatok v podstate pozerateľný.

Láska s výstrahou (2002)

Hugh Grant v roli ktorá mu proste sedí a Sandra Bullock mu výborne sekunduje. Okolo ich hereckého prejavu je triviálny príbeh, ale ten našťastie nie je podstatný...

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Stále dosť pozerateľné, veľa slovných aj situačných žartov... na štvrtý diel celkom slušné.

X-Men 2 (2003)

Vac než dôstojné pokračovanie jedničky. Opäť slušný príbeh, ktorý je previazaný s 1, noví mutanti, efektnejšie efekty... Neostáva nič iné len sa tešiť na 3.

Na Hromnice o den více (1993)

Výborná komédia so zaujímavou zápletkou, ktorá je využitá do najmenších detailov. Svoju rolu na výsledku iste majú aj hlavní protagonisti - Bill Murray a Andy McDowell.

Vládce knih (1994)

Taký celkom milý príbeh, keď to hodnotím z pozície dieťaťa...

Pomáda (1978)

Jeden z tých najlepších muzikálov, najmä vďaka fantastickej hudbe, ktorá nestratila na príťažlivosti ani teraz.