Manželské etudy: Nová generace (2019) (seriál)

Původní etudy paní Heleny Třeštíkové jsem měl rád. Ale možná je to tím, že se z protagonistů stali hvězdy a asi díky tomu mám z té nové série dojem, že ti noví "hrajou" a že nejde o až tak přirozený průnik do soukromí.

Parta hic (1976)

Od úvodních až po ty konečné titulky z té kraviny čiší, že Hynek Bočan bez toho, aby mohla být vznesena jediná výtka k řemeslnému zpracování, jen splnil stranickou objednávku a zadání.

Špindl 2 (2019) odpad!

Když na zem vysypete hromadu puzzle dílků, tak vám barvy a výřezy nedovolí nic jiného, než poskládat správný obraz. Když jste ale střihač -blb, můžete do sebe dílky narvat silou, bez logiky. A pak vám z romantické krajinky může vyjít obraz jako od "Pissaca" . A abych byl upřímný, nemám za blba jen stříhače, ale i mistra zvuku a vlastně i "ansámbl", kterej už ze scénáře musel vidět, že se hrne do hov.n.

Velký Gatsby (2013)

Miluju příběhy, kdy si někdo "podstatný" vybere nějakého přivandrovalého outsidera a jen tak mu všechno ukazuje, vysvětluje a má potřebu ho omračovat. Právě toho jednoho ňoumu.

Sněžný kluk (2019)

Po technické stránce není co vytknout. Příběh trochu pokulhával, ale ne až tak výrazně. Naše tři děti (a vlastně celé kino) se skvěle bavily, takže vše v pořádku.

Už tam budem? (2019) (pořad)

Koupím si hada, ať má u nás Vaněk se Zímou koho uspávat.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

TV Barrandov je chráněná dílna a komu IQ klesne pod deset, může tam pracovat.

Šakal (1997)

Páááni… To je blitek.