• Fantasy

Prvních 100 - The Old Man and the Anomaly (2019) (epizoda)

Celkovo myslienka tejto epizody a celkovo aj sezony su dobre a desive, ale to prevedenie je snad parodia... spravanie postav, vyprava, dialogy, logika, "akcne" sceny... az mi je luto co sa z toho stalo :(

Řbitov zviřátek (2019)

Konecne po dlhom case horor pri ktorom mate po 75% casu zimomriavky.

The Punisher - Tornádo (2019) (epizoda)

SPOILERY Cely diel mi pokazilo Curtisovo absolutne nelogicke a odveci chovanie. Vie, ze Senator je ich jedina sanca ako dostat spat Amy a doteraz to vydrzal, ale jasne vsak on chce ist domov tak sa na vsetko vykasle a poslusne ho odovzda Mahoneymu. Tlieskam. Cely diel nemal taku dobru atmosferu a vyvrcholenie ako finale prvej serie, ale budis, dalo sa. Aspon ze knaz nezomrel.

Prvních 100 - Damocles: Part 2 (2018) (epizoda)

Skoda, ze ten prekvapivo zaujimavy a pekny 15 minutovy zaver nemohol zachranit nezachranitelny posledny diel a predovsetkym nezachranitelnu piatu seriu. Samotny posledny diel, ako to uz bolo v tejto serii zvykom, ponukol vela nezodpovedanych otazok, dier v logike a tragikomicku bitku a odpocitavanie.

Prvních 100 - Red Queen (2018) (epizoda)

Logika sice miestami stale chyba, no podstatne menej ako v predchadzajucej serii. Len tomu Nate-ovi by mohli prestat rad radom dohadzovat nejakeho noveho milenca ked zomrie predchadzajuci. Nakoniec sa zo vsetkych muzov vykluju teplosi? Ta propagacia homosexuality zacina byt trapna.

Sestra (2018)

Najstrasidelnejsie na tomto horore bol trailer. Zaciatok dobry, stupnujuca sa atmosfera, no hned prvy stret so "zlom" bol pomerne komicky. Vo finale som sa uz len smutne smial.