Čtvrtý druh (2009)

Tak špatnej a nudnej film sem teda dlouho neviděl. Za celou dobu mě film ani jednou nevtáhl do děje a poslouchat ubrečenou bábu 98 minut bylo stresující a depresivní. Sotva 30%

2Bobule (2009)

Šílená nuda ta hvězdička snad jen za terku voříškovou a jirku korna jinak děj se táhne nudí a druhej den si člověk z filmu nic nepamatuje. Hlavně ať už netočí pokračování

Pátek třináctého (2009)

Jeden z nejnudnějších remaků všech dob. Děj velmi předvítalný a kde je strach? U hororu se chci bát

Resident Evil: Odveta (2012) odpad!

To snad nemyslí Anderson vážně. Něco tak tupého bez nápadu a plné klišé. Nejvtipnější je když v sérii nevíš kudy kam vrať již mrtvé postavy. A přidej nové tváře. Leon tam příjemně překvapil, ale jeho potenciál naprosto nevyužit s herní podobou má snad podobné jen vlasy nic víc. Není nějaká petice, aby už tenhle megablábol ve 3D nikdo netočil. Hodnocení 5% za přidání postavy Leona.

TACHO (2010) odpad!

Manželka holý hlavy mi dluží 104 minut mého života. Nic tak zbytečného jsem dlouho neviděl. Landa neumí hrát. Olga je sice sexy, ale nemá charisma. Tady už to může zachránit jen ten střelenej Slovák s navigací plnou barevnejch zvířátek.