Zmizelá (2014)

Úžasný scneář. Není co dodat.

Rivalové (2013)

Každým dalším komentářem co přečtete, se okrádáte o čas, při kterém byste se mohli kouknout na tento neskutečný film.

Až na krev (2007)

Zajimavy film s velmi velkym zaberem scenare. Z tohoto tematu se dalo vyzdimat spoustu a myslim, ze se to tvurcum docela i povedlo. Predevsim byl film opepren skvelym vykonem Daniela Day-Lewise v hlavn iroli. Film pomerne verohodne pojednava o konfliktech moralky, chtice a daslich vjemu. Jedina chyba filmu je v nekdy az nesourodem scenari. A hlavne nekdy az nevhodna hudba. Hudbu opravdu pokazili.

Láska nebeská (2003)

Achjo...ten film na mně zanechal hlubokou stopu. Kéžbych si někdy prožil alespoň 1/100 tohoto příběhu. Nádherný kousek

Šestý smysl (1999)

Netreba slov. Naprosto uzasna atmosfera az z toho mrazi a jako tresnicka na dortu naprosto neskutecny konec.

Kříž cti (2012)

Moc příjemný a hezký film. Válečný film, který není o válce jako takové, ale o lidech, kteří jsou ve válce. Film se snaží odkrývat osobnosti jednotlivých hrdinů. Dlouho jsem neviděl válečný film, kde by se nebyli Němci ukázáni jako vraždící zrůdy. Film rozmotává, jak malicherná věc válka v porovnání s prostým, šťastným životem je. Skvěle obsazený film, ve kterém jsem si našel především cestu ke Strunkovi, velkému hromotlukovi, který se nakonec ukáže jako prosta citlivá bytost. Ke všemu je film zasazen do nádherné norské přírody. Konec je velice smutný. Dávám 4* za rozpačitý začátek.

Tahle země není pro starý (2007)

Zajímavý, svižně natočený snímek, který nemá žádné pomalejší místo. Drží si své tempo od začátku po pro mne trochu podceněný konec. V jednotlivých pasážích je ucelený a mrazivý, ale z celkového pohledu se z toho stala taková nemastná neslaná směs. 4*