Hon (2012)

Prvních 15, 20 minut se vine příběh poklidným, příjemným tónem, ale od onoho osudného polibku a malé lži se rozjede neuvěřitelně podjímavé a nervydrásající drama. NEDÝCHAL JSEM. Takovou úzkost při sledování filmu jsem nezažil. 5* bez mrknutí oka. Protože on to přeci pozná, že lžeš. Podle mrknutí oka.

How It Ends (2018)

Úplně nesmyslný film, který postrádá napětí. Výkony herců strašné. Šíleně napsaný scénář. Hrůzný film. Těžký propadák.

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Mišmaš pohádek smíchaný do bizarního mixu s ošklivou princeznou. 2* za hudbu, lokace a scénu s rozseklými dvojčaty.

Z pekla (2001)

Hrozně předvídatelné, avšak krásné kulisy a skvělý Depp!

Češi na cestách (2015) (pořad)

To bylo snad poprvé v životě, co jsem musel nějaký pořad průběžně stopnout, protože to bylo k nevydržení. I já, člověk co jen seděl před obrazovkou, se cítil za ně dva tak strašně trapně, že to snad ani není možné.

Faunův labyrint (2006)

Historicky-vojenská dějová linka mnohem zajímavější než ta "faunovská". Zbytečný pelmel.

Koupili jsme ZOO (2011)

Byl jsem zvláště zvědavý na Matta v pro mne nezvyklé roli. A zvládl ji na výbornou! Věřil jsem mu každý úsměv, každé slovo. Jeho emoce byly krásně hodnověrné, stejně jako pozitivní nálada celého filmu.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Příjemný rodinný film s "Fazolí" v hlavní roli, který pobaví výbornými gagy a scénami ( obličej matky nakreslený propiskou mne pobaví vždy ).