Mirai nikki (2011) (seriál)

Anime boží už od začátku :3 dobrý námět, luxusní "psych"postavy :3 ale ten konec...Ten konec mě naštval lidi...Čekala jsem to úplně jinak, ale asi jsem to měla čekat , když už od začátu se to nedalo předvídat.. :D luxus :3

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Na film jsem se těšila hodně dlouho :3 Číňani a Římani? Nápad celkem dobrej...Přijde mi to i tak trochu jako psychologický film schovaný v kabátě historie, protože je v něm dost věcí o kterých se dá přemýšlet. (Snažím se ve filmech vidět víc, než jasně zřejmé věci...). Kamera je jiná jen to proto, že je to čínský film a tam je normální. Kdo kouká na čínské filmy tomu to vadit nebude...Hudba je velmi povedená, římskej chorál sice neladí mému uchu, zato spíš jsem si užila, když zpíval Chakie :3 a taky se musím přiznat, že mi u toho film občas ukápla slza. Chybičky to sice mělo, ale nic není dokonalé ;)

Beck (2010)

Upřímně, tenhle film zbožňuju...viděla jsem ho asi pětkrát a stále mě neomrzel. Ze začátku jsem byla zklamaná, že když Koyuki "zpíval" tak z toho vlastně byl němý film, ale to měl být asi záměr, že si každý představí hlas, jaký vyhovuje jemu...časem jsem si ale zvykla...A je to prostě pecka :DD

Šinobi (2005)

Podle mě tak trochu Romeo a Jůlie po Japonsku :D během filmu jsem párkrát umírala nudou, ale ten konec mě dostal tak jako každou správnou citlivku :D