Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Miluji sci-fi, ale toto se mi moc nelíbilo. Nebyl to špatný nápad, ale réžie a herecké výkony to zabily. Ty souboje jsou hodně dementní. Ještě mohli zařvat "morfujeme" a power rangers jsou zpět.

Gravitace (2013)

Viděl jsem to ve 3D a nebylo to špatný, ale že bych z toho byl nějaký nadšený, tak to vůbec. Žádný začátek, děj o ničem a strohý konec. Vizuálně hodně dobré, ale to tak všecko. 60% více ani prd.

Osamělý jezdec (2013)

Začátek docela v pohodě - v polovině už mě to začalo nudit a lézt na nervy a konec s tou "debilní" finálovou hudbou od Rossiniho tomu nasadil korunu. Bylo to příliš dlouhé, příliš stupidní, přílišné napodobování Jacka Sparowa. Koukatelné to trochu bylo, ale už si to znova nepustím.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Po 10 dílu přehodnocuji ze 3* na 4* docela mě to chytlo.

Ďábel se třemi zlatými vlasy (2009) (TV film) odpad!

Horší pohádku jsem asi neviděl. Tam nebylo dobrého vůbec nic. Scénář, réžie, herecký výkon, kulisy, komparz - strašné.

Muž z oceli (2013)

No rozhodoval jsem se mezi 3-4* . Vizuálně hezké, ale chvilkama mě to zase až tak nebralo. Ono totiž nesmyslná bitka mezi dvěma supermarťanama kdy o sebe rozbíjejí mrakodrapy a nic jim není, začne zachvilku nudit. Rozhodně to bylo lepší než Superman se vrací Herecké obsazení také moc nazaujalo. Costner a Crowe jen zaštěkali a Henry Cavill s Amy Adams mi nějak k srdci nepřirostli. 65%

Pád Bílého domu (2013)

Docela slušný akčňák s předvídatelným koncem. Pokud se dokážete odprostit od myšlenek, zda by to šlo tak či onak a proč toto a tam to..... tak je to akční podívaná, která mě bavila a 2 hodiny utekly docela rychle.

Mocný vládce Oz (2013)

Zbytečně dlouhé a dosti nudné. Už jsem to chtěl i vypnout, ale pak se to naštěstí trochu rozhýbalo a dalo se na to koukat. Žádný zázrak to ale není. 51%

Hon (2012)

Uf, tak tohle mě celkem dostalo. Celý film jsem jen přemýšlel nad tím co bych dělal, kdyby taková situace potkala mě. Ten kdo tohle neviděl, rozhodně doporučuji zkouknout.

Konečná (2013)

Nějak nevím co si mám o tomto filmu myslet. Chvílemi to na mě působilo jako praštěná akční komedie, jenže děj moc komediální nebyl. Celá pointa filmu byla hrozně stupidní. Arnold zahrál celkem normálně jako zamlada, ikdyž už tak nevypadá. Knoxvillová role byla spíš tak do nějaké parodie. Podtrženo sečteno - je to blbost, ale mám rád Arnolda a film mě nenudil, takže 60%