Pan Nikdo (2009)

Velmi zajímavý filmeček. Ze začátku dost zmatený , ale postupem času to začalo dávat smysl a nutilo mě to přemýšlet nad existenci paralelních životů. Velmi se mi líbilo herecké a řežijní zpracování filmových nevlastních sourozenců Juny Temple a Tobyho Regbo

Continuum (2012) (seriál)

Jakožto milovník scifi jsem s 1sérií spokojený a už těším se na další.

Hunger Games (2012)

Svaly běžícího muže Arnolda Schwarzeneggra vystřídal roztomilý ksichtík Jennifer Lawrence. Nějaké herecké supervýkony asi nešlo očekávat. Děj ačkoliv byl stupidní, tak mě to celkem bavilo a na to že film má přes 2 hodiny, tak jsem se nenudil a to je u takového filmu u mě priorita.

Zátah: Vykoupení (2011)

Nějak nechápu to hodnocení. 80% ????? (menší spoiler!) Neskutečně stupidní děj. Akční scény ujdou prvních 30 minut, pak už je to stále dokola. Ikdyž je borec evidentně vyčerpaný, tak stále bude bojovat rukama, lokty, kopat - jen si neveme zbraň. No stupidita která mě dokáže tak akorát nasr...

Hugo a jeho velký objev (2011)

Tak koukatelné to bylo. Natočené je to dobře, ale nijak zvlášť jsem z toho odvařený nebyl. Prostě ten příběh mě moc nezaujal.

Underworld: Probuzení (2012)

Vůbec nerozumím tomu, jak si může tento céčkový film držet procentuálně krok s prvním dílem. Tady tohle už je příšerná kravina. Děj muselo vymyslet snad nějaké děcko. Že Beckinsale nevzala vzpouru lykanů mi bylo jasné, ale tady toto??

Speciální jednotka (2011)

Docela blbost. Připomínalo mi to Ramba střihnutýho Vinetuem. " Běží na ně 30 talibánců, tak jich postřílíme 25 a vono jich pořád běží 30 - neli více". No a konec, tak to byla totální sračka.

Green Lantern (2011)

Takové hodně jednoduché. Mělo to daleko větší potenciál, ale aspoň jsem v klídku vypnul a dokoukal do konce. Nic mě v tomto filmu nenaštvalo, nepohoršilo, nelezlo na nervy - akorát mi to trochu připomínalo F4 - Silver Surfer, .... je to v pohodě.

Cesta samuraje (2010)

Tak tohle byla hrozná blbost. Nakombinovaná slátanina: Sedmi statečných, sedmi samurajů, klanu létajících dýk, něco mi tam snad i připomínalo šíleného Maxe, Kill Bill. Prostě šílenost.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Začíná to stejným stylem jako Lost nebo Prison Break. Kyždý díl končí stylem "ala pustit hned další" Je to opět jeden velký dlouhý film. Ze začátku to ještě baví, ale pokud to bude mít nespočet serií a začne to být natáhnuté jak štrample (viz. Lost) tak to půjdu s hodnocením dolů. Dějově mi lezou na nervy nesmyslné detaily jako sháníme naftu či pušky a po okolí ve městech se válí po zemi kulomety a tanky.