• Thriller

Spaceballs (1987) odpad!

Ne, nedokážu se na film soustředit, je to trapný, blbý, nezáživný, plné laciných vtipů.

Avengers (2012)

Aspoň za vizuální efekty dávám jednu hvězdu, ale jinak mě film vůbec ničím nepřitahoval, při sledování mi myšlenky pořád utíkaly jinam, vůbec jsem se nedokázal dostat do děje, absolutně nechápu zdejší hodnocení.

Zabiják & bodyguard (2017)

Klasický film za 3 hvězdy. Pokud dá někdo 2 nebo 4 tak to ještě pochopím, prostě mu film buď sedne, nebo ne, ale jiné hodnocení si film nezaslouží. Pět hvězd je urážka opravdu dobrých filmů a mezi odpadem by byl jak jednooký král mezi slepými. Reynolds a Jackson jsou opravdu dobře vybraní herci na takovýhle odpočinkový film na zabití jednoho večera když člověk nechce nikam vyrazit.

Věc (1982)

Film jsem neznal, ale díky vysokému hodnocení jsem se na něj těšil a podíval a musím říct, že mě teda nijak neoslovil. Není to úplné Béčko, ale čekal jsem teda mnohem víc. Je mi jasné, že u tak starého filmu nemužu čekat kdovíjaké super efekty, ale zkrátka nic moc mi tento film nedal. S odřenýma ušima hodnotím 3* A opravdu nemám rád, když ve filmech vrtulník někoho pronásleduje, jako tady na začátku, když se snaží zastřelit toho psa a přitom s vrtulníkem lítaj jak s letadlem. To se pak nikdo nemůže divit, že psa netrefí, když kolem něj vždy jen v rychlosti proletí! :)

McLeodovy dcery (2001) (seriál)

Ten kdo nefarmaří moje 4* nikdy nepochopí. Být tam hezčí herečky tak snad dám i hvězd 5

Trosečník (2000)

Zdlouhavé, nezáživné, prostě nuda. Dvě hvězdy dávám jen kvůli dobrému výkonu Toma Hankse, bez něj by to byl odpad.

Zálesák (1966)

Zajímavý, dobrý film, ale pořád jsem čekal, až se nějak rozjede, až ta ženská aspoň promluví, až už aspoň bude svolná k založení rodiny a ono né, pořád se jen kladou pasti, střílej zvířata.

Druhý dech (1988) (seriál)

Kdybyste v tom zemědělství dělali dnes, kor v živočišný výrobě, tak byste na seriál koukali úplně jinak. Mohu na to koukat stále dokola.

Warcraft: První střet (2016)

Vůbec mi nešlo udržet pozornost, vůbec jsem nebyl vtažen do děje, vůbec nic mi ten film neříká, přestože u hry jsem strávil desítky hodin a moc mě bavila. Není to uplný odpad, ale má k tomu dle mého názoru hodně blízko.

400 Days (2015) odpad!

začalo to moc hezky, ale pak jsem se jen přemlouval, abych to vůbec dokoukal. Nicméně jsem byl zvědavej, jak to dopadne, ale ono to vlastně nijak nedopadlo. Celé je to ztráta času :(