Hranice nemožného (2008) (seriál)

Jedinečný zo seriálov, má v sebe sci-fi prvky, trochu humoru ale aj trochu akčnosti. Tím špeciálnych detektívov rieši udalosti, ktoré majú dosť ďaleko od chápania bežných ludí.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Nie je to môj najobľúbenejší seriál ale spomedzi iných detektíviek je tam trochu humoru ktorý sa v podobných seriáloch veľmi nevyskytuje. Až príliš poriadkumilovný bývalý policajt ale s mozgom profesionálne detektíva a jeho asistentka tvoria skvelý tím pátračov po páchateľovi. Vždy sa dá na to skvelo pozrieť.

Frasier (1993) (seriál)

Vtipný starší seriál o dvoch bohatých snobských bratoch a o ich otcovi, ktorý žije inými spôsobmi ako oni dvaja.Dostali ma najmä vtipné dialógy medzi postavami ale aj situácie v ktorých sa ocitli.

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Jednoznačne odpad! Toto by mohol pozerať len zakomplexovaný milovník neúspešnych hercov na slovenskej trapnej scéne. 0% - absolutne o ničom ale hovoria o tom ako o najlepšej relácii. Súhlasim s väčšinou uživatelov, mali by to zrušiť!!!

Přátelé (1994) (seriál)

Starší no o to zábavnejší sitkom na večer. Večné problémy, starosti a stres hodte za hlavu. Človek si musí občas vypnúť a tento seriál je pre to stvorený.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Jeden bohatý a úspešný, druhý večný smoliar a tretí dutý ako bambus. Výborne dialógy, vtipné hlášky a gestá. Pohodový sitkom na pozeranie s kamošmi ale aj rodinou.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Na rozdiel od ostatných rodinných sitkomov, nie je na konci časti nijaké ponaučenie ani výlev radosti. Možno je to lepšie ved čo by ste očakávali od vedeckých mladíkov so žiadnou predstavou o normálnom živote. Aspoň zatiaľ.

Futurama (1999) (seriál)

Simpsonovcov to síce neprekoná ale rád sa na to pozriem kedykoľvek. Škoda že už ho zrušili, niekedy boli chvíle keď som si myslel že je to naj seriál spomedzi animákov.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Jednoznačne 5 hviezd za skvelú zábavu. Ani slovenský dabing by neprekonal ten český, ktorý presne zodpovedá štýlu animákov. "Ty jeden mrňavej!!!"

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Seriál z ktorého som vyrastal a smial sa na ňom. Niektorí tu píšu že je to brutálne ale podla mňa je oveľa viac filmov, ktoré sú brutálnejšie než krátke animované skeče pre deti.