Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

ljukyljuk odpad!

Keď to moderovala Jana Hospodárová, bolo to ok. Keď to moderovala Lucia Hablovičová, stále to bolo ok. A potom prišla Erika s Lolitkou a poriešili to :D ...naozaj, kedysi aspoň ako-tak vkusnú reláciu o spoločenských akciách sprznila na ten najhorší suterén, plný trápnych dohadov, rozhovorov z ruchových mikrofónov a podliezania sa všetkým možným i nemožným (a.k.a Harabin) ()

adamulefa odpad!

Toto ešte stále chodí v bedni??? Kto toto stále pozerá?! Kto!? (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Veď dokonca aj moja babka nenávidí Smotánku. Keby som si mal vybrať tak namiesto tohoto mi pustite nejakú random telenovelu. Tam ide aspoň o voľačo. ()

3Libras odpad!

Relácia o našich celebritkách a všetkých tých posh podujatiach, na ktoré chodia. Také niečo by asi nikdy nebola šálka mojej kávy ani zďaleka, ale kým reláciu robila na začiatku Lucia Hablovičová, tak to fakt malo aj celkom úroveň. To čo prišlo s Erikou Judínyovou je aj odpadom nazvať slabé slovo. Po kanáloch by som na jej mieste chodila. Naozaj nechápem, že niekomu nemôže byť trápne sa takto prezentovať. To má zo seba dobrý pocit, že čo dokázala ?! Rozoberanie úplných trápností a to ešte neskutočne infantilným štýlom. Grc. ()

Hamaradža odpad!

Mnoho ľudí už čelilo akejsi vnútornej filmovej dileme, akému filmu by išlo 6 hviezd, keby sa to dalo iba pri jednom. Čo sa týka opačnej strany spektra, akýsi nad-odpad by išiel definitívne sem, ako jednému odpornému topornému výsmechu ľuďom, ktorý musia na svoje živobytie poctivo pracovať. Chorá hodina alebo kolko že tento zvratok trvá, v ktorej sa dozvieme aké papuče nosí Vilo Rozboril, že trenky Andyho Krausa stáli rovnako ako rodinný dom a aký pozlátený osviežovač vzduchu používa Maroš Kramár keď vykonáva potrebu. Všetko rozkošnučko komentované uafektovanou botoxovou pičou, ktorá presne vždy a presne aká pikoška sa medzi Slovenskými "celebritami" (Áno, úvodzovky sú úmyselne) udiala. Radšej pozerať brazílske homo fekal porno ako tento skvost. ()

Smok odpad!

A toto sa vysiela už od roku 1996??? A asi sa aj dlho bude, pokiaľ budeme mať na Slovensku dostatok prežratých prasiat z horných 10 000, ktoré sa nám vždy radi ukážu na nejakej snobskej akcii s úlisným úsmevom a kaviárom rozmazaným po brade a "šampáňom" v pohári. Všetkých ich za nás do detajlov vyspovedá a o zaujímavé novinky z ich života, bez ktorých by som si nevedel predstaviť ten svoj život, sa s nami podelí Erika "veverica" Judínyová. ()