Jen Bůh odpouští (2013) odpad!

Kuwa Gosling by se měl už naučit mluvit. Drive bylo dobrý, ale víckrát už ne! Tohle je béčko, co béčko, hovno céčko! Pro maníky co rádi vypíchnutý oči a červený lucerničky a draky na kobercích v pozadí. Napište mi o co tam šlo. Já pochopil, že máma dealerka šoustala s Ryanem a měli spolu dítě. Potom že číňani můžou zabíjet dospělí, ale děti ne, který se nesměji ani koukat. A když se budou koukat, tak se tomu paznechtovi useknou ruce. No kam sme se to dostali!?

Liberace! (2013) (TV film) odpad!

Jason Bourne si nechává vykůrit pincka od Douglase... Takže asi tak. Prety woman pro chlapi. Uplně vidim ty buzny co se na to dívaji a jak se tetelí štěstim celý film. Pokud chcete udělat dítě, potřebujete chlapa a ženskou a strčit pimpulína do ženský a tak pokračuje život. Stejně jako když potřebujete vyměnit olej v motoru než se zadře a skončí jeho život, tak musíte nalejt olej do motoru. Jsou věci, které nikdy nezměníte...

Útok na Bílý dům (2013) odpad!

Chujovina na entou. Šanink Tátum klouže z místnosti do místnosti po prdeli a po kolenou ve stylu http://www.csfd.cz/film/297377-bez-kalhot. Foxx je taky vypečenej Président a příště místo nasazování brejlí než vystřelí z kulometu ať radši brkne Tarantinovi, zde nemá lepší kšeft. Co se týká toho parchanta v pubertě, kterej zachrání prezidenta, identifikuje padouchy a ihned odvapruje mmskou všechno mámě zatim co nejlepší muži usa jsou na řešeto, klobouk dolu! Ale hlavně tahle pičmunda pozná na dvěstě metrů, že rozmrdanou limousínu, ze který čumí president s basookou, kterou omylem jebnul Tátumovi do hlavy, řídí její táta. V tu chvíli jsem to vypnul a běžel se sem podívat zda to neni komedie... A ona to komedie z jedné čtvrtina je. To mě zase jednou dostali! Pád bílého domu je proti tomuhle Skála s Goodspeedem

Velký Gatsby (2013) odpad!

No ty wole, si dělaji prdel!? Tohle Leonardovi už nikdy neodpustim. Namočit se do takovýhle zkurvený zoologikcý! Celej film mě nutí mrdat se na kanapi sem tam a čekat, že přijde zvrat a já si pak budu drbat hlavu, že jsem byl zlej a jsem rozmachanej parchant, kterej chce vědět od začátku o čem to je a neni sto nic vydržet. Jenže nic nepřijde, opravdu nic! Všichni čumí jak půl prdel z křoví. V pozadí hraje Fifty Cent gangsta shit RAP a to považte v New Yorku 1922! Barevný jsou v tomhle filmu i černoši, který jsou ve skutečnosti vlastně jen černý! Top star magazín s ukňučenou Jebkou Něrgešovou je proti tomuhle Kristián s Natašou Gollovou. Tohle je průser jakej se nevidí. Nedokoukal jsem to, páč mě začalo bolet tak silně břicho, že jsem nevěděl zda mam strčit do mísy první palici nebo prdel! Pokud to někdo dokoukal a o něco jsem přišel, prosím zprávu, já se jdu vychcat prdelí!

Rychle a zběsile 6 (2013) odpad!

Honička na začátku je jako vždy pro děti, aspoň že nezkouší pičoviny jako čum a řiď. Každopádně každej parchant ví, jak zatáčí americká auta, takže zkoušet se honit s GTR je pěkná chujovina. No ale dobrá, díky za toho challengera, mam pro něj slabost, takže pokračujem dál přes The Rock, kterej rozhodně vypadá líp jak Diesel s dvojitou bradou. To že interpol ani neštěkne když jim tak skála rozmrdá výslechovku, a když odchází od nebezp. pachatele tak za sebou ani nezavře dveře no ale dobrý, jedu dál, páč vzápětí Ducati Monster a novej H-D v pozadí, díky. Jdu dokoukat zbytek.. zatim je to na dvě hězdy +. No nedokoukal jsem to, je to odpad. Pochopim toho kdo má doma BMW e60ku, který se tu objeví, jako že si může někdo říct, pecka, mam takový auto doma, ale to je tak všechno..

Mrtví a neklidní (2013) odpad!

... jsem vypnul po půl hodině, ty sladký dvou minutový pohledy zombie versus blondýna když okolo se koušou do krků - to je pro emo náctiletý a pro twilight blbky. Ty we a on ji sebou vzal i mezi zombie, ty prej nepoznali (nevyčuchali), že je to živej člověk. No doprdele!

Paříž jedné noci (2012) odpad!

Dobrý film protoho kdo neví jak to u policie chodí. Takže, pokud si myslíte, že borec co má 75kg i s pistolí a přitom měří 2 metry, jezdí v noci služebnim peugotem od baru k baru a machruje na pasáky a tranďáky s koksem a prochází mu to, tak jste na omylu. Tomuhle filmu jsem to nežral hned jak jsem se dozvěděl, že po něm jde inspekce, která sedí v nenápadně pastelově modré dodávce a čeká... vlastně na co tam čekali? Až pujde ven? No, jakmile GIBS zjistí, že omrdáváte služební zákon a jedete si to podle stylu oldshaterhanda s opakovačkou, tak vás postaví mimo zákon a půl roku nedotanete ani na rohlíky a pak vás proupustěj ikdybste zachránili celou paříž a vlastně to dělali správně. To už víc real je film Patrola a to, že poldové co tam maji na služebních autech navařenej rám ho skutečně při honičkách používaj. Tohle jsem po 30 minutách vypnul, potom co panu kriminalistovi zdechnul koksem předávkovanej bišónek na zadní sedačce služebního vozidla. Prosim, napište mi, to mělo být k pláči nebo k smíchu? Já fakt nevim. Ježiši!

Našrot (2013) odpad!

Vydržel jsem to dvacet minut a pak vypínačka. Tak jak rychle mluví ty dvě vemena v hlavní roli, kecal hubou i muj jeden bejvalej kolega. Sral mě neskutečně i když to nebyl špatnej kluk. Furt jsem mu řikal, že má zajít k doktoru a brát prášky na hyperaktivitu. Je to typ lidí co v životě ničeho nedosahnou, protože utrácej za chlast, píčoviny ale pro okolí vypadaji, že jedou v neskutečnym tempu, protože jsou všude kde se něco děje. Ve skutečnosti neví do čeho píchnout a hrajou křoví všude kde se dá, ale nikdy si nezahrajou hlavní roli. Můžou mi bejt ukradený a tenhle film je mi taky. Díky, tohle fakt ne!

Rodičovský manuál (2012) odpad!

Ty woe, tak tohle jsem vypnul po deseti minutách... Díky Piggsy, lépe bych to nenapsal!