Rattlanake

tenista

<< předchozí 1 2
    • 2.5.2013  15:00
    Konečná (2013)

Arnold se vrátil velkolepě i s režisérem, který umí sotva pět slov anglicky, ale i tak nebyl problém natočit tento zábavný akční film. Výborně smíchali akci s komedií a prostředí malého městečka, tak to vždycky nezklame, k tomu dobře vybraní herci i postavy dodali filmu šťávu. Delší dobu jsem tomuto filmu odolával, někteří ho viděli dříve a stále mně více ujišťovali, že dělám chybu, že to oddaluji a nakonec měli pravdu. Arnold i ve vysokém věku dokazuje, že má pořád velkou sílu a tah na branku, jak se říká. Samozřejmě herecky neoplývá nejvyšší kvalitou, ale koho to zajímá, na filmy s Arniem se nedíváme kvůli nejvyšším hereckým kvalitám, ale kvůli skvělé akci, zábavy a nezaměnitelné tváři.

• 2.5.2013  11:56
    Mama (2013)

Když jsem viděl video, které trvalo tři minuty a lákalo na tento filmový horor, tak jsem se nemohl dočkat, byl jsem z toho tak nadšený, že jsem na to šel i do kina. Po shlédnutí celého filmu jsem byl velmi zklamán. Roztržité scény, málo napětí, herečka Jessica Chastain neumí hrát, o tom mně přesvědčila už poněkolikáté. Ty holčičky byli dost trapné. No a finálová scéna tam mně teda dostala, to byla taková romantika asi jako ve filmu Stmívání, no byla hororová zabíjačka na toto téma. Viděl jsem už hodně hororů a dost z nich je lepší než Mama, možná jak jsem byl natěšený z toho videa, tak jsem to moc předcenil. Dvě hvězdičky za snahu a za občasné lehké leknutí.

• 7.5.2013  10:56
    Antiviral (2012)

Ani jsem to nedokoukal, takový nesmysl a slátaninu natočit, že se nestydí. Vůbec se na to nedalo koukat, herci, tak to byla filmová katastrofa, děj filmu absolutně o ničem. Obchod s nemocemi možná existuje, ale to co dělo do té padesáté minuty filmu (pak jsem to už vypnul) to nemělo obdoby. Lidé kupovali nějaké buňky s lidma, chřipku, no vůbec to nedávalo smysl, jestli někomu chcete zkazit filmový večer nebo jinou část dne, tak vřele doporučuji.

• 7.5.2013  10:20
    Bez záznamu (2012)

Tak to jsem byl překvapen, tento film nebyl nikde pořádně vidět a narazil jsem na něho náhodou, samozřejmě mě hned zaujalo, že tam hraje Sean Bean, tak jsem byl zvědav a nelitoval jsem. Hned od začátku snímek nasadil svižné tempo a téma terorismu tentokrát na anglické půdě bylo velice zajímavé, zvlášť když v tom byla zapletena i vláda, jsou tu vlastně dva děje, jeden hlavní v současnosti a druhý se odehrává v minulosti hlavního teroristy a skvěle to do sebe zapadá a čím dál více kulminuje do skvělého finálního závěru. Sean Bean se tam opravdu s tím nemazlí a díky chladné hlavě a skvělému instinktu to zvládne i když je také pěkně poškrábaný. Nakonec mi docela bylo líto toho teroristy, ale rozhodnul se tak, jak se rozhodnul. Celkový dojem z filmu je fakt dobrý a jsem rád, že jsem to viděl, protože dle mého předčí spousta amerických filmů s tímto tématem.

• 6.5.2013  11:56
    Maniak (2012)

No co to bylo? Totální úlet v podání Wooda, který kam vleze, tak to je hrozné. Film je úchylný, hnusný bez špekty filmového umění. Chápu, že v mnoha případech se tento film bude líbit, protože perverzáků a úchylů je tu celá řada. Naprostá nuda a kamera Maxime Alexandre to byl další hluchý výstřel. Režisér filmu se pokusil o remake, ale sám asi má velké mindráky a představy. Ty holky jsou taky tupé. Jedna si vezme domů chlapa hned po na první schůzce i když vypadá jako vrah a vyřazuje to z něj, tak je stejně blbá a doplatí na to. Další běží na zavřené parkoviště, kde je jasné, že jí dostane i když měla spoustu jiných možností. Jedině tu co zavraždil v koupelně tak tam to fakt nečekala, to chápu. No a ta Anna se také chovala hloupě, když zjistila co je zač, měla ho zapíchnout hned a né se s ním prát, a to auto, nechápu řidiče jak mohl nabourat. No strašné tento film.

• 11.5.2013  12:54
    Poslední výkřik (2012)

Neskutečné, co česká filmová scéna dokáže nabídnout, taková sračka, to snad není možné ani něco takového vydat na veřejnost. Já bych se na to nekoukla, ale kolega z práce mi řekl, ať se na to podívám, že se velmi pobavím. No to jsem se pobavil. Iveta Bartošová, tak už by se měla radši oběsit, to je katastrofa ať udělá cokoliv. Režisér Kučera po druhém propadáku by se měl radši přihlásit na úřad práce a netočit další tzv. film, to bych se styděl něco takového pustit. Hrůza.

• 2.5.2013  10:39

Tak mě se tento akční thriller velmi líbil, od začátku to mělo tempo a akci. Vyholený Matthew Fox byl fakt psychouš a neskutečně vyhuble udělanej, pěkně na sobě máknul, ale jenom mu to prospělo. Do hlavní role bych si představoval někoho jiného, ale asi byl omezený rozpočet, tak tam byl Tyler Perry, který není moc známý a ani celkem sympatický, přesto se snažil. Myslím, že tento film by si zasloužil kvalitnější herecké obsazení a šel by v hodnocení nahoru, ale špatné to rozhodně nebylo. Jen mně naštvala jedna věc a to se stává často, že tady ty chytráci v česku dali předabovací název filmu Vražedná hra, to je opravdu naprostý nesmysl, měli to nechat tak jak to je, opravdu nevím co tím chtěli získat.

• 3.5.2013  10:19
    The Caller (2011)

Tento film jsem viděl, ale už nevím kdy a jak to přesně bylo, to svědčí o tom, že to bylo nic moc a v mé hlavičce se soubor s tímto filmem neuložil, tudíž to je asi vše co k tomu napsat.

• 6.5.2013  11:01

Výborný snímek o tomto íráckém princovi, ale viděl jsem to bohužel v českém dabingu a nadabovaný Udajn mě doslova od začátku filmu trhal uši, to bylo něco strašného, celý film jsem měl sto chutí ho bodat a střílet, zajímalo by mě jak ten herec či sny mluvil ve skutečnosti, ale ten dabing byl fakt šílený. Od začátku byl film výborně životopisně natočen, je neskutečné co si jeden člověk dovolí, když má v ruce takovou moc, je jasné, že na to musí někdy doplatit, což se tak skutečně stalo, ale pravděpodobně si ten život užil a to doslova. Musím napsat, že režisér filmu Lee Tamahori mě mile překvapil a byla to zajímavá podíváná, dlouho jsem tento film odkládal, ale o spoustě dobrých hodnocení jsem si ho pustil a udělal dobře.

• 3.5.2013  09:11

Žádná sláva to teda nebyla, Michael Douglas má to nejlepší za sebou a v tomto filmu vypadá velmi unaveně, příběh jednoduchý bez špekty nějakého zvratu či napětí, je to příběh silně upadajícího člověka bez řádné zodpovědnosti a volného života, není schopen se poučit ze svých chyb a občas jedná velmi nadřazeně, také na to velmi doplatí. Ten konec filmu mi přišel předčasný a není bohužel jasné jak to nakonec dopadlo. Nejvíc mě naštvala postava té dcery, to byla opravdu kráva. Michela Douglase mám rád, jen díky tomu, že tam hrál, tak jsem se na to podíval, ale herec s takovou kvalitou nemá takovéto filmy zapotřebí a nebo prostě už bere všechno.

• 7.5.2013  11:24

Výborný western v podání dvou skvělých herců, je vidět, že na tento film se připravovali precizně a filmaři měli dostatek financí. Russel Crowe umí zahrát všechno a patří k nejlepším hercům na světě. Režiséra moc neznám, ale dal si záležet a velmi překvapil. Přestřelky jsou zajímavé a nechybí napětí. Finálová část filmu je docela drsná. Rád bychom jiný konec, ale jestli je to podle knihy, tak to asi tak skončit mělo.

• 30.4.2013  19:52
    Až do smrti (2007)

Takovou slátaninu co natočil Jean tak to je skutečně hrůza, bohužel filmy, které v 21.století točí jsou hrozné. Tady rozhodně přestřelil a ten konec to je filmová tragédie. Ostatní herce ani netřeba komentovat.

• 6.5.2013  12:09

Už herecké obsazení a složení té čtyřky napoví, že to bude a bylo nic moc. Jessica Alba je jako obvykle hrozná, Gruffud, tak ten je celkem sympatický, Evan ten je vždy namyšlený jako prase a toho čtvrtého ani pořádně neznám, ale ufňukánek je to hrozný. Děj filmu je zmatený a je to takové celé splácané. Hvězdičky dávám za efekty a snahu.

• 6.5.2013  11:09
    Předtucha (2007)

Sandra Bullock patří mezi mé nejoblíbenější herečky, ale tento film jí nesedl a patří mezi té méně povedené, tento sníme má menší kvalitu jenom kvůli ní, protože scénář a děj filmu je slabší a režisér se také moc nevyznamenal, rozhodně to už vidět nemusím, jednou stačilo.

• 2.5.2013  14:46

Romantika, nuda a to se stále opakuje, nicméně, kvalitní herecké obsazení vše zachránilo a tak film patří k těm lepším u kterých se nudíte a nic se tam neděje. Barevný závoj by se mohl přejmenovat na Prázdný závoj.

• 1.5.2013  17:57

Nádherný film podle skutečné události a ukázka vztahu mezi člověkem a psem, tak by to asi mělo být. Paul Walker jako cvičitel a pán těchto nádherných pejsánků se ukázal jako dobrý tah. Vynikající byla natočena scéna, jak pejsánci loví toho tuleňe nebo co to bylo.

• 7.5.2013  10:41

Viděl jsem to jednou, moc si to nepamatuji, politický film, to není úplně moje téma. Ve filmu je vynikající obsazení, to se nedá odepřít. Ale jelikož mi to moc neutkvělo v paměti tak se mi to moc nelíbilo, neříkám, že je to špatné, ale nijak mně to nenadchlo.

• 3.5.2013  09:33

Vynikající dobrodružné drama, velmi silný zážitek z tohoto snímku, opět vynikající Kevin Costner, ten nikdy nezklame. Já prostě nenašel chybu na tomto filmu. Jestli je toto podle skutečné události tak klobou dolů před chlapama, co dělají takovou práci.

• 2.5.2013  10:30
    Inkvizitor (2005)

Dolph napodobuje své kolegy z devadesátých let a točí jednu slátaninu za druhou, i toto je ten případ, člověk se na to jednou podívá jenom kvůli Lundgrenovi, ale tím to tak končí a jednou to stačí. Režijní práce Dolphovi jde mnohem hůře než hraní.

• 3.5.2013  09:50
    Mosquito Man (2005)

Na céčkový horor to bylo náhodou dobré, nic velkého se nekonalo, ale vyloženě propadák to nebyl. Jelikož měli velmi omezené možnosti tak to docela ušlo. Corin Nemec asi jako jediný známější herec z tohoto filmu si střihnul kladnou postavu.

• 30.4.2013  12:51
    Catwoman (2004)

Nevím proč tento film dostal malinu a proč ho téměř všichni odsoudili, mně se to velmi líbilo. Kočičí žena v podání Halle Berry působí dobře a v kostýmu vypadá neskutečně sexy. Naopak moje oblíbená herečka Sharon Stone v tomto filmu bohužel vypadá dost nesympaticky a musím konstatovat, čím více jí je let, tím více jdou její herecké kvality dolů. Myslím, že se povedla i hudba, která filmu velmi pomohla, pro ty, kteří jen kritizují, zkuste si natočit něco takového, věřím, že většina lidí by nenatočila něco takového na co by se dalo koukat.

• 30.4.2013  14:36
    Cellular (2004)

Super rychlá mobilní jízda. Cellular by si rozhodně zasloužil vyšší hodnocení. Scéna, kdy Kim řízne na citlivé místo z jednoho zločinců je drsná, krve jak z buvola.

• 30.4.2013  14:46
    Den poté (2004)

Emmerichův nejlepší katastrofický film a myslím, že jeden z nejlepších vůbec. Od začátku to má tempo, postupně houstne atmosféra, která vygraduje v srdci bouře při záchranné akci. Přesně je vidět v tomto filmu, jak jsou politici naprosto hloupý a vždy rozhodují peníze a až pak životy, ale pak už je pozdě. Rolandův film se zaměřil na aktuální téma dnešní doby a co by se mohlo stát a myslím, že se mu to na plátno podařilo přenést, i když tento film viděl téměř celý svět, stejně to s nikým nehne a dále se bude pokračovat. Filmaři si užívali s efekty, jen škoda, že ty vlky se jim trošku nepodařilo více namastit, vypadali jak slintající opice, kteří rok nežrali.

• 3.5.2013  09:23
    Hellboy (2004)

Musím napsat, že Hellboy se opravdu povedl, díky poctivému scénáři a kvalitním hercům se celý film člověk velmi baví a bojové scény s nadsázkou velmi dobrého humoru jsou natočené výtečně. Karel Roden opět ztvárnil zápornou postavu a nezklamal, myslím, že patří k nejlepším na světe co se týče hraní záporných postav. Už nejednou to dokázal. Selma Blair je trošku kravka, ale dá se to vydržet.

• 30.4.2013  15:13
    Já, robot (2004)

Co znamená, když hraje hlavní roli Wil Smith? Že, film má vždy nejvyšší kvalitu a zaručuje výbornou podívanou. Příběh zasazený do budoucnosti, která nás možná nemine, kontrolu převezme umělá inteligence a člověk bude v řiti. V tomto snímku k tomu od začátku směřuje a jen díky tomu, že detektiv nepodlehne klamné představě a spolupracuje s již zesnulým přítelem doktorem, který tyto roboty vytvořil tak nakonec vše skončí dobře. Film není zas tolik o akci, ale za to má důstojný a propracovaný scénář. Jsem zvědavý jestli bude dvojka, protože překonat jedničku nebude rozhodně tak jednoduché.

• 2.5.2013  14:29
    Kill Bill 2 (2004)

Tarantino tak jak ho známe, precizní, dokonalý, zábavný, drastický a taky hlavně úchylný. Kill Bill se hodně liší v tomto žánru od ostatních filmů a má svoji nezaměnitelnou kvalitu. Sice tam hraje David Carradine, kterého přímo nesnáším, ale i tak jsem to přijal s chutí, právě jsem se dočetl, že bude trojka, no to jsem zvědavý, protože Uma skutečně hlavní příběh uzavřela.

• 7.5.2013  10:51
    Krvavý prachy (2004)

Fuj, to byla nešťastná volba, francouzské filmy jsou kvalitní, ale tohle se vůbec nepovedlo, škoda času.

• 3.5.2013  13:33
    Král Artuš (2004)

Kašlat na historii, tohle naprostá bomba v hlavním podání Clive Owena charismatického herce, který patří k mým nejoblíbenějším. Tento snímek sice nezapadá úplně do pravdivé historie, ale to je jedno. Vynikající hudba v podání Hanse Zimmera, který je v tomto oboru nejlepší na světě. Til Schweiger jako viking je taky hustej. Myslím, že fim je atmosfericky dost temný a ponurý. Jsem rád, že se tu nevyskytuje moc Římanů, období říma a jeho lid nemám rád. Modří jsou taky udělaný perfektně a závěrečná bitva patří mezi nejlepší části filmu, k tomu dále patří suverenita Artuše.

• 1.5.2013  17:52

Možná jsem trošku jiný nebo já nevím, ale nechápu, proč má tento luxusní film tak nízké hodnocení. Vynikající scénář i herci dodali filmu naprostou dokonalou atmosféru. Od začátku má film tempo a nutí Vás přemýšlet spolu s Nicolasem, kde pak ten poklad asi je nebo jestli opravdu existuje. Diana Kruger je neskutečně krásná ženská.

• 30.4.2013  14:24
    Spartakus (TV film) (2004)

Další film o tomto legendárním válečníkovi, který bojoval proti tehdejší velmoci velkolepém Římu. Je natočeno již dost materiálu o tomto hochovi, ale stejně by mně zajímalo, jak to ve skutečnosti bylo, no to se nedozvím. Na televizní film je Spartakus natočen dobře, slušné herecké obsazení i výkony, slušně odvedené gladiátorské boje, Goran Visnjic se předělal z lékaře na bojovníka a tato role mu sedla, on je to velmi sympatický herec, škoda, že nedostává nebo nedostal nějakou pořádnou roli v áčkovém trháku. Tento snímek je mírným tempem, také to trvá tři hodiny a graduje závěrečnou třicetiminutovkou.

<< předchozí 1 2