Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Začíná to pěknou řezačkou, a prvotní "operace" je nasnímána pěkně zblízka, a tím myslím opravdu detailně. Ten námět je super, rozvojové lékařství roku 1900, kdy doktoři, museli hlavně podstoupit kvalitní zámečnický výcvik, aby se se všemi těmi udělátky mohli v pacientovi rjádně porýpat. Sympatické je i to, že hlavní doktor je závislý na kokainu. První díl to pěkně rozběhnul, a ukázal, že se nebojí, tak jak pilot začal i skončil, řezačkou. Pojďte a nakoukněte na lékařské oddělení a nově vznikající postupy roků 19náct set. Navíc, já těch 10 dílů, prozatimních, zvládnu, a to velice rád. Let's go.

Zmizení dámy (1896)

Vrátil jsem se v čase....Ta jedna minuta uteče,..jak jedna minuta. To sú triky kurva. V popisku máte napsáno o čem to je. Ale vidět, je vidět. Podle mě to byl jen nějaký trik.

odpad! (2013) (amatérský film)

Já nechci být protivný, :) , ale takové věci, v horším podání, točí děcka v parku. To i když na fesťáku natočím "náš" stan, resp. skvot, tak se je na co koukat. A to by jste zírali! Tam to hraje všemi žánry.... A tohle? To máte opravdu tak málo fantazie?

Třída smrti (2013) (studentský film)

Tak z tohohle máte mrazení jo? Hm.