Jen ho nechte, ať se bojí (1977)

Já myslím, že naprosto skvělý film, jen na můj vkus moc krátký.Cením si filmů s Miloslavem Šimkem a tohle mě docela mile potěšilo.Jen nevím, co tam sakra dělá zrovna Vondráčková?!A Menšík tam má pouze pár minut, což je ovšem docela škoda :(.Jinak se mi to líbilo a už nemám, co bych vytkla. 85%

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

Podle mě docela vynikající česká sci-fi komedie, která dostala nejednoho diváka.Vynikající herecký výkon hlavně Petra Kostky a Jiřího Sováka.Popravdě tomu nemám skoro co vytknout, snad jen trochu tu přeplácanost a rychlou změnu děje, víc asi nic.Ráda se na to znovu podívám :)..85%

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Nevím, mně osobně tenhle seriál nikdy moc ,,nedojal'.Do odpadu ho zase nešoupnu, zase taková hrůza to nebyla (dalo se u toho skvěle vyšívat, teda pokud jste neusli), ale rozhodně tento seriál není a nebude zrovna mojí ,,krevní skupinou''.Pořád jsou tam podle mě docela znát prvky komunismu a to se mi nelíbí.Takže naprosto objektivně:20%

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

,,Ty bezcharakterní stvůro, ty konkubíno vandránků, Ty...!" :D Nikdy mi (až doteď) nedošlo, že jsem herce Pana Tau viděla poprvé "mluvit" až v tomhle filmu...

Fantomas kontra Scotland Yard (1967)

Můj nejoblíbenější díl z fantomasovské trilogie.Nezapomenutelné scény, hlášky a herci.K tomu úchvatné prostředí zámku a bláznivý komisař Juve opět v akci v geniálním, dabingovém podání Františka Filipovského.Řekněte mi, co může být lepší :)? Já dávám 100%. Tenhle film mě vážně dostal a dala bych i více.

Fantomas se zlobí (1965)

Naprostá dokonalost!Sice mám nejradši třetí díl, ale tohle se prostě nedá nazvat jinak než dokonalost.Skvělý Jean Marais, Luis de Funés i Myléne Demongeot, k tomu dobré triky i hudba.Navíc pěkné prostředí a lstivý Fantomas ;). U mě tento film činní 100%.

Plynové lampy (1944)

Aneb co všechno neudělá chlap, co touží nosit šperky manželčiny mrtvý tetičky. :o) 90%