Jason.Cruger

<< předchozí 1 2
    • 6.5.2019  21:25

Back to the Roots. Klasické Game of Thrones

• 23.4.2019  08:57

Nechápem.. Ľudia si sťažovali urýchlenému priebehu predošlej série, tak sa štáb poučil a naservíroval nám všetky stretnutia, rozhovory, nedoriešené veci priamo - bez ktorých by sme (podľa mňa) len ťažko došli ďalej a ľudia si sťažujú na "kecacie epizódy". Netreba však zabúdať na Dynamiku deja a keď v prvom diely sme mali veľku dialogovú časť ktorá sa musela vystriedať vizuálom a k a Let na drakoch a príchod do kráľovstva, tak v tomto diely vidíme len tu dialogovú časť čo automaticky nám hovorí že v ďalšom diely nič také nebude a budeme sa "len" pozerať na sled udalostí. Každopádne pekný diel, vyeskalovaný do detailov, troška ma mrzí odbitie Deny a Jona ktorí si majú povedať toho viac ako sme doteraz videli, dobrá práca s Aryou a ukázanie ľuďom že niektoré postavy už dospeli a rovnako aj záverečná scéna pri krbe. Snáď nikomu neušlo že tento diel je len rozlúčka s postavami o ktoré v nasledujúcom deji prídeme, rovnako bolo dosť zretelné aj zrejme o ktoré postavy konkrétne. PS: Troška som sklamaný že nám dej neustále ukazuje ako je moc "bezpečno" v kryptách a opakuje to čo nám automaticky predpovedá že tam príde zvrat a bezpečno rozhodne nebude. (Žeby nemrtví Stárkovci vyliezli?) Uvidíme každopádne budúca epizóda je rozhodne posledná kde vieme ešte že sa udeje nejaký boj, čo príde po ňom netuší nik.

• 18.2.2019  00:37
    Doom Patrol - Pilot (E01) (epizoda) (2019)

Na Doom Patrol som sa dlho moc tešil, prvý diel bol dosť fresh, uvidíme čo ďalej, niekedy mi niektoré scény ktoré majú byť vážnejšie prídu až grotestné, ale to je možno zámer. Zatiaľ 5*

• 9.2.2019  15:36

Gemma je s tou jej malou postavou dosť sympatická.

• 11.11.2018  23:51

Keď druhé videnie v kine nestačí.. milujem <3

• 18.10.2018  15:54

Murder house episode !

• 7.10.2018  00:04

Závan nostalgie, Ryan & Brad môžu byť radi že teraz môžu stavať už na úspešnejších sériach.

• 2.10.2018  18:16

Prečo to je celé v takom divne arogantnom štýle ktorý totálne zabíja temnotu a pre Boha koho napadlo obsadiť Billyho Eichnera do takejto role... . Scéna so zvracaním je vykradnutá z 8 hrozných.. Divákovi po takom krátkom čase tých plochých charakterov ani nemohlo byť ľúto v podstate.. . Jediné + tohto dielu ostáva nostalgický koniec.

• 23.9.2018  19:26

Nejaký ten menší zvrat na konci bol, ale dej sa moc nehýbe, Sarah tu jej postavu až tak neverím, no neviem, zatiaľ sa však ostávam dívať. 3*

• 13.9.2018  22:45

Je možné že po dvoch osobných sklamaniach (Roanoke, Cult) mám laťku už dosť nízko aby som ocenil pilotný diel ďalšej série. Anyway musím povedať že téma je plná potenciálu, dej upútal takže dúfam že sa dočkám AHS ktoré už nebude síce ťažkým dramatom, no aspoň povedie zaujimavým príbehom.

• 11.9.2018  11:44

Najlepšia časť, April pracovný pohovor :D !!!

• 10.9.2018  22:06

Menej humorný diel, viac príbehový, ak Vás zaujímajú podrobnosti o svete v Disenchantment-e tak budete spokojný

• 13.7.2018  01:53

Najlepšie intro ! :D

• 5.7.2018  17:55

Will Ferrell moc nebavil :/

• 27.6.2018  11:01
    Kancl - The Sting (S07E05) (epizoda) (2010)

Meredith rulez ! :D

• 24.6.2018  11:16
    Kancl - The Lover (S06E07) (epizoda) (2009)

Scéna kedy sa to Pam dozvie... TOP ! :D

• 28.4.2018  23:36

Prvá Marvelovka čo ma vážne bavila. 5*

• 9.2.2018  01:48

Excelentný diel !!!

• 30.1.2018  01:15

"And it was Gloria Swanson who was robbed in 1950, not YOU, bitch!"

• 21.1.2018  14:01

Prvá epizóda na uvíta perfektne ladenou úvodnou sekvenciu s vlastným očakávaným vyvrcholením. Od tohto momentu sa nám spustia dve časovo odlišné dejové linky, pred a po čine. Musím oceniť podobnosť oboch protagonistou či hlasový prejav Penélope a k a Donatelly, ktorý je úplne identický realite. Rovnako cením ukážku priživenia sa smrti rôznymi spôsobmi, kde uvažujete či sú tí ľudia taký kreatívny alebo chorí. 4*

• 22.11.2017  18:04

Režisérsky veľmi dobre zvládnutá epizóda.

• 22.10.2017  22:17
    matka! (2017)

Umelecky podaný skvosť som po včerajšom zhliadnutí musel v hlave ešte podržať. Niektoré veci mi došli neskôr a ja ich idem stručne zhrnúť. Celý film doprevádzame našu Matku, Jennifer, ku ktorej sme pripútaný. Vidíme a cítime jej lásku, jej dary, obätu a hlavne jej zraniteľnosť. Napätie v nej narastná, my nervóznieme. Kiežby sme to vnímali tak i v reálnom svete a nechovali sa ako Javier, ktorý len berie lásku a ničí všetko čo mu matka ponúkne. Film začína ako Thriller a postupne prestúpi všetkými žánrami tak rýchlo, že si detaili začnete dávať do celkov, ktorými sa neskôr snažíte prekúsať k pointe. Je take ľahké odpustiť ? Do kedy budeme taký sebeckí ? Matka! ponúka niečo, čo by mohlo slúžiť ako odkaz ľudstvu, pokiaľ by sa ľúdia vážne chceli zamyslieť nad myšlienkami filmu. Afonofskeho štýl nesklamal, viac pohltil a ukázal nám ako cez filmovú tvorbu stále môžeme dostať kvalitný obsah. PS: Ako vidím film sa dá vyložiť rôzne a myslím že čiastočne aj o to išlo tvorcom. Je super že sa veľa ľudí zamýšľa nad symbolmi vo filme a alegória im nie je lahostajná. PS2: Obdivujem režiséra vypustiť tak hlboký film medzi komerčné premietanie.

• 2.9.2017  15:24
    Sense8 - Who Am I? (S02E02) (epizoda) (2017)

Skvelý začiatok !!!

• 28.8.2017  17:43

Konečne ! Theon využil svoje schopnosti !

• 17.8.2017  21:08

Nelogické ale bavilo

• 19.7.2017  00:28

Moc málo dynamiky, je jasné že bolo treba načrtnúť z akého bodu sa budú postavy ďalej posúvať, ale celkovo nič viac nič menej..

• 17.7.2017  00:11

"Musíme začať premýšľať o ľuďoch, ktorými sa obklopujeme"

• 12.7.2017  05:14

Claire rulez !