Expendables: Postradatelní 2 (2012)

V dnešní době jsou takovýto filmy raritou! Akční film prošpikovanej hercema z 80. let, především Hodný, zlý a ošklivý Chuck Norris, dále hláškama, narážkama na ostatní filmy a spoustou dalšího. Skvěle jsem se bavil!

Náš vůdce (2008)

Teď, pár minut po zlhédnutí Die Welle, vím, že sami máme velkou moc. Moc, která dokáže velké věci... Velice silný filmový zážitek.

Donnie Darko (2001)

Nejlepší na tomhle snímku je to, že když se vás někdo zeptá, o čem to vlastně je, tak nevíte, kde začít. :-)

Věc (1982)

Všechno, co bych tomuhle filmu mohl vytknout je to, že skončil. Takovou atmosféru nedokáže navodit kdejaký film! Herecké výkony, hudba, napětí, strach a především ta nevědomost! Nebyl jsem si ničím jistej! :-)

Klub rváčů (1999)

Finchera si jako režiséra opravdu vážím! On, jako jeden z mála, má naladěnou strunu na tón, kterýmu dokážu naslouchat hodiny, ale po zhlédnutí tohoto filmu jsem pociťoval zklamání. Pointa filmu je skvělá, ale způsob, kterým byla podána, je absurdní, predevším scéna rvačky v garáži. O onu pointu se celkem dost zajímám a tady je podaná velmi nereálně. V tomhle musím souhlasit s Tosimem.