Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024)

Chvílema se to tváří jako první díl, ale nic, čím byl Mad Max skvělej a zábavnej, tu není. Zbytek času je to jen otravný origin a bylo opravdu utrpení to vůbec dokoukat.

Kauza Kramný (2024) (seriál) odpad!

Bulvární Nova vyprodukovala bulvární zvratek bez špetky výpovědní hodnoty. Zaprodanec Hátle tvrdí, že bez účasti Kramného by to nedělal, ale neúčast ze strany vyšetřovatelů ho netrápí. Absolutní dno podporující konspirační teorie o deep state a podobných sračkách. No a na závěr ubohý věnování Monice a Klárce, tak to mi, pane Hátle, vyliž prdel. Bleju ještě teď.

Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024)

Foley už není ani ukecanej, ani zábavnej. Ale upřímně nejhorší byl ten pocit, jak moc zbytečně film působí.

Panství (1999)

Má to několik báječně komických WTF momentů, ale není divu, že s tím díru do světa neudělali.

Ubal a zmiz (2021) odpad!

Brutální sračka, děkuju nechci 🙂

Matematika zločinu (2023) (seriál)

TV Nova je tragická, bulvárnost tohohle počinu je k zblití.

Přišla v noci (2023)

Paní Peková famózní, tu úzkost ústřední dvojice jsem pociťoval do morku kostí, takže škoda toho konce.

Temný případ - Noční krajina (2024) (série) odpad!

Není možný půjčit si název a čekat, že se vyhnu srovnání s první sérií. Scénář, režie a herecké výkony, kdy Kali Reis je vyloženě marná, ale ani Jodie nijak nezáří, jsou utrpení a zkrátka směšný. Je sice možný, že kdyby se to jmenovalo jinak, tak bych tomu dvě hvězdy dal. Ale taky je fakt, že kdyby se to jmenovalo jinak, tak skončím po prvních dvou dílech.