Na nože (2019)

Klasická propracovaná detektivka alá Agáta Christie. Hodně povedené! 90%

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Filmařská a herecká exhibice místy až moc na úkor divácké atraktivitě. Některé scény, zjm. Di Capria, jsou strašně rozvleklé a nijak nepospuvají děj. Nejvíce mne pak mrzela absence avizované "parťácké" chemie mezi oběma hlavními hrdiny. Na druhou stránku je ve filmu tolik lahůdkových scén a záběrů, že to prakticky nelze na jedno shlédnutí probrat. Závěr je pak naprosto bombastický! 75%

Fanfán Tulipán (1952)

Klasika, která, i po více jak půl století, pobaví svou lehkostí, šermířskými souboji a humorem. 80%

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Jednoduchý příběh, který bez zbytečných kudrlinek popisuje většinu paradoxů nacistického počínání. Místy hodně tísnivé. 80%

7 životů (2017)

Tak to byl slušnej náhul! Kdybych byl hnidopich, tak asi najdu několik nesrovnalosti a vybleju pár výtek... Jelikož, ale nejsem, tak jen konstatuji, že jsem se kuwa bavil prakticky každou minutu a těšil se na to, co se odehraje v další minutě. Lepší 4* a 90%

Teroristka (2019)

Jeden z nejzábavnějších Českých filmů poslední dekády, a to zejména díky výkonu Martina Hofmanna. 80%

Na špatné straně (2018)

Filmový opus tak našlapaný nápady, že by to vydalo na seriálovou sérii HBO. Některé pointy se daly čekat, ale herecké výkony jsou tak věrohodné, že jsem doslova hltal každé slovo a každý jemný pohyb ve tváři. 85% P.S.: Mel Gibson TOP!

Základní instinkt (1992)

Stará klasika, kterou jsem viděl, až cca čtvrt století od jejího uvedení do kin a co dodat... Super atmosféra a čistá radost z geniální filmařiny. 85%

Rambo: Poslední krev (2019)

Důstojné završení příběhu jedné z nejvýraznějších postav filmových dějin, posledních, bez mála, 40-ti let. Uznávám, že nejsem objektivní, ale Sly je absolutní ikona a jeho filmy by měli mít dnešní metrosexualní muži, jako součást povinné výuky. 85%

Aquaman (2018)

Vizuálně tak velké, že jsem vlastně ani nestíhal vnímat děj (který je jinak hodně jednoduchý). Celkově, pastva pro oči! 80%